Obserwuj w Google News

Twoje włosy trudno się rozczesują? Wypróbuj tę odżywkę w sprayu. Kupisz ją za mniej niż 9 zł

2 min. czytania
05.03.2021 08:58
Zareaguj Reakcja

Wszystkie kobiety, które borykają się z suchymi i matowymi włosami, dobrze wiedzą, jak czasem problematyczna może być próba ich rozczesania. W takiej sytuacji warto sięgnąć po odżywkę w sprayu, która nada im miękkości i ułatwi dalszą stylizację. Można ją kupić w Hebe za mniej niż 9 zł.

Odżywka do włosów w sprayu ułatwiająca rozczesywanie. Kupisz ją za mniej niż 9 zł
fot. SHUTTERSTOCK

Twoje włosy się plączą, a każda próba ich rozczesania kończy się na ciągnięciu i wyrwaniu kilku kosmyków? Ten problem bez wątpienia znają wszystkie kobiety, które borykają się z suchymi i zniszczonymi włosami. Dobrze wiemy, jak mocno potrafi to zirytować. W takim wypadku nie warto jednak załamywać rąk, tylko sięgnąć po polecaną odżywkę w sprayu. Nie tylko ułatwi rozczesywanie, ale także nada włosom miękkości i połysku.

Redakcja poleca

Odżywka do włosów w sprayu ułatwiająca rozczesywanie

Odżywka w sprayu Jedwab Silk polskiej marki Joanna przeznaczona jest przede wszystkim do włosów suchych i zniszczonych na przykład zabiegami fryzjerskimi. W jej rewolucyjnej formule zawarte są cenne proteiny jedwabiu. Mają one działanie nawilżające oraz w widoczny sposób wpływają na poprawę kondycji włosów. 

Po zastosowaniu odżywki będzie można je łatwiej rozczesać. Ponadto staną się gładkie, miękkie i przyjemne w dotyku. Nabiorą także pięknego połysku, którego pozazdrościć ci będzie mogło wiele kobiet.

Hebe: odżywka w sprayu marki Joanna do włosów suchych i zniszczonych

Odżywkę w sprayu Jedwab Silk marki Joanna ułatwiającą rozczesywanie można kupić w popularnych drogeriach, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Ten rewolucyjny produkt dostępny jest m.in. w Hebe.

Niewątpliwą zaletą odżywki jest jej cena - kosztuje zaledwie 8,99 zł.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

RadioZET.pl/Hebe.pl