Obserwuj w Google News

Nowa kooperacja Vistula x PROSTO. Te projekty zapadają w pamięć!

2 min. czytania
Aktualizacja 28.11.2019
21.05.2019 09:52
Zareaguj Reakcja

Nowa współpraca marek Vistula oraz Prosto wzbudziła wiele kontrowersji. Jakie ubrania znalazły się w kolekcji?

vistula x prosto ubrania
fot. Instagram @vistulathemensworld

Vistula to marka z tradycjami, swoją działalność rozpoczęła w 1948 roku. Na początku funkcjonowania marka produkowała odzież męską oraz damską - dopiero po kilku latach ograniczyła swój asortyment i tworzyła kolekcje dedykowane panom. Obecnie w kampaniach marki biorą udział gwiazdy światowego formatu ( Robert Lewandowski czy Pierce Brosnan). Marka PROSTO powstała w 2000 roku z inicjatywy Wojciecha "Sokoła" Sosnowskiego. Na początku produkowała ubrania inspirowane kulturą hip-hopową.

Redakcja poleca

Vistula x PROSTO kolekcja

Parę dni temu na profilach społecznościowych marek Vistula oraz PROSTO pojawiła się informacja o rozpoczęciu współpracy. Jak na razie nie są znane szczegóły tej niesamowitej kolaboracji. Fluorescencyjne kolory mogą okazać się jedną z tematów przewodnich tej kolaboracji. Ubrania mają trafić do sklepów 22 maja 2019 roku. Ceny zaczynają się już od 30 złotych

PROSTO x Vistula - co znajdziemy w kolekcji?

Współpraca tych dwóch znanych marek wzbudziła bardzo wiele kontrowersji. Jak połączyć klasykę, która kojarzona jest z Vistulą oraz typowo uliczny streetwear od PROSTO? Tym dwóm markom się to udało! W kolekcji znajdziemy dobre gatunkowo bluzy, spodnie oraz dodatki (skarpetki, nerki, plecaki). Nie zabrakło czegoś bardziej eleganckiego. Vistula oraz PROSTO proponują szare garnitury w drobną kratkę.

Garnitur to nowy dres, dres to nowy garnitur - powiedział Sokół podczas premiery najnowszej kolekcji. 

Współpraca prezentuje się bardzo obiecująco, dlatego koniecznie zobaczcie cały lookbook!

Zobacz także: Zagrożone gatunki zwierząt na koszulkach Lacoste. Zastąpią znane logo z krokodylem

Ten pies uwielbia podróże. I dzięki temu też podbił Instagram! Koniecznie obejrzyjcie jego zdjęcia!