Obserwuj w Google News

Powstała aplikacja, która oceni stan twojej skóry. Stoi za nią marka Nivea

2 min. czytania
05.02.2021 10:05
Zareaguj Reakcja

Marka Nivea postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyła aplikację, która szybko i prosto oceni stan skóry jej użytkownika. Analizuje ona takie elementy jak jej jędrność, kondycja oraz wiek. Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

Nivea Skin Guide. Powstała aplikacja, która oceni stan twojej skóry
fot. SHUTTERSTOCK

Określenie tego, jaki mamy typ skóry, jest bardzo ważne. W końcu właśnie na tej podstawie powinno się dobierać odpowiednią pielęgnację. Niestety wcale nie jest to łatwe. Dlatego wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, jaki jest stan ich cery, a co za tym idzie, nie wiedzą one, jakich produktów tak naprawdę powinny używać. Marka Nivea postanowiła zatem wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyła rewolucyjną aplikację.

Redakcja poleca

Aplikacja Nivea Skin Guide podpowie ci, jaki masz typ skóry

Aplikacja marki Nivea pozwala na dokładną analizę skóry. Pod uwagę bierze takie elementy jak jej jędrność (czy jest elastyczna, czy ma zmarszczki), kondycja (czy jest gładka) oraz wiek (na ile lat wygląda). Użytkownik po otrzymaniu takich informacji, dostanie także spersonalizowane rekomendacje. Aplikacja podpowie, jakich składników potrzebuje nasza skóra oraz jakich produktów warto używać.

Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste. Nie trzeba jej pobierać na swojego smartfona. Wystarczy wejść na stronę nivea.pl/skinguide za pomocą przeglądarki w telefonie. Następnie klikamy "wypróbuj" i robimy odpowiednie selfie. To właśnie na jego podstawie aplikacja oceni stan naszej skóry i udzieli rekomendacji.

Ponadto użytkownik może prowadzić specjalny dziennik, za pomocą którego będzie można obserwować, jak zmienia się nasza skóra każdego dnia. 

Jak czytamy na stronie Nivea, za aplikacją stoi zespół naukowców oraz ekspertów w dziedzinie pielęgnacji skóry, programistów i fanów marki. Do stworzenia aplikacji przyczyniło się również ponad 10 000 kobiet na świecie, które badały swoją skórę codziennie przez kilka miesięcy. Następnie eksperci przeanalizowali ponad 20 milionów zdjęć, używając do tego sztucznej inteligencji. Dzięki temu aplikacja potrafi rozpoznać typ skóry i jej szczególne potrzeby. 

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

RadioZET.pl