Obserwuj w Google News

Niesamowity sukces polskiej marki. Torebkę od Chylak nosi Adriana Lima!

1 min. czytania
03.07.2019 10:40
Zareaguj Reakcja

Adriana Lima wybrała jeden z najmodniejszych dodatków ostatnich sezonów.

adriana lima z torebką chylak
fot. David Buchan/REX/Shutterstock/ East News

Zofia Chylak swoją firmę założyła w 2014 roku, kiedy wróciła z Nowego Jorku, gdzie pracowała u Proenza Schouler czy Nicolasa Caito. Jej nietuzinkowe podejście do mody oraz doświadczenie w pracy z akcesoriami, popchnęło ją do wyspecjalizowania się w tworzeniu torebek oraz małych akcesoriów skórzanych. Każda kolekcja, którą projektuje Chylak, jest ponadczasowa, a także limitowana. Torebki i dodatki posiadają tłoczony, złoty napis "Made in Poland".

W wielu wywiadach projektantka opowiadała, o tym, że bardzo kocha Polskę i to właśnie dlatego postanowiła umieszczać na swoich kolekcjach charakterystyczny napis. Bardzo ważnym dla marki momentem było jej "wejście" do elitarnego sklepu Net-a-Porter.com. Dzięki temu posunięciu marka jeszcze bardziej zwiększyła popyt na swoje produkty.

Redakcja poleca

Adriana Lima z torebką Chylak

Dodatki ze złotym logo pokochały nie tylko polskie gwiazdy, również za granicą wiele celebrytów upodobało sobie te nietuzinkowe modele toreb czy akcesoriów. Niedawno z torebką od Zofii Chylak pojawił się aniołek Victoria's Secret. Adriana Lima wybrała klasyczny model półksiężyc "czarny lakier". Ten model kosztuje 990 złotych, a dodatkowy łańcuszek, na który zdecydowała się Lima to koszt kolejnych 250 złotych.

fot. Christopher Peterson/ SplashNews.com/ East News
fot. materiały chylak.com/ torebka 990 złotych

Podobają ci się torebki Zofii Chylak?

Zobacz także: Marka Vans prezentuje nową kolekcję inspirowaną Fridą Kahlo!

 

Wyprzedaż w Mango ruszyła! Te 13 rzeczy z sieciówki musisz mieć w swojej szafie