Obserwuj w Google News

Poznajcie najseksowniejszą policjantkę świata. To piękna blondynka z Niemiec [FOTO]

2 min. czytania
26.03.2021 09:30
Zareaguj Reakcja

Adrienne Koleszar kilka lat temu okrzyknięta została "najpiękniejszą policjantką na świecie". Nic dziwnego, trzeba przyznać, że nie tylko uroda Niemki, ale i jej wymodelowana sylwetka robi ogromne wrażenie. Jakiś czas temu kobieta zdecydowała się porzucić mundur i została gwiazdą Instagrama.

Najseksowniejsza policjantka świata. Poznajcie piękną blondynkę z Niemiec [FOTO]
fot. SHUTTERSTOCK

Adrienne Koleszar to niemiecka policjantka, do której wzdycha wielu mężczyzn. Jej lśniące blond włosy, przepiękna twarz i wysportowana sylwetka niewątpliwie przyciągają uwagę. Nic dziwnego, że kobieta zyskała miano "najseksowniejszej policjantki na świecie". 

Redakcja poleca

Kim jest Adrienne Koleszar?

Adrienne Koleszar jeszcze kilka lat temu była zwykłą policjantką, o której mało kto słyszał. Jej kariera w mediach społecznościowych zaczęła się, gdy zdjęcia Niemki w mundurze obiegły sieć. Wówczas zyskała kilkaset tysięcy obserwujących na Instagramie, a jej konto stało się niezwykle popularne. Nie wszystkim jednak spodobała się ta nagła "sława".

Komendant, który był przełożonym kobiety, postanowił dać jej ultimatum - albo mundur, albo kariera w social media. Adrienne Koleszar nadal publikuje zdjęcia na swoim koncie na Instagramie, dlatego można wywnioskować, że zdecydowała się odejść z policji i skupić na innej branży.

Adrienne Koleszar najpiękniejszą policjantką na świecie [FOTO]

Adrienne Koleszar rozwija swoją karierę w internecie. Obecnie jej profil na Instagramie śledzi ponad 580 tysięcy osób! Ponadto prowadzi też podcast oraz kanał w serwisie YouTube.

Jak można zaobserwować, ważną rolę w jej życiu pełni trening, któremu zawdzięcza piękną, wysportowaną sylwetkę. Na jej kanale można znaleźć nie tylko przykładowe wykonywane przez nią ćwiczenia, ale i przepisy na smaczne i przede wszystkim zdrowe jedzenie.

Trzeba przyznać, że uroda Niemki robi ogromne wrażenie. Nic dziwnego, że została okrzyknięta "najseksowniejszą policjantką świata".

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

RadioZET.p/myfitness.gazeta.pl