Obserwuj w Google News

Ma 30 lat i wygląda jak ideał kobiecości. Oto najseksowniejsza dziennikarka świata

2 min. czytania
30.03.2021 09:00
Zareaguj Reakcja

Diletta Leotta jest włoską dziennikarką telewizyjną i radiową, na której widok widzowie reagują zachwytem. Jest nie tylko prawdziwą profesjonalistką w swoim fachu, ale też może pochwalić się wyjątkową urodą. Właśnie dlatego Diletta została uznana za najpiękniejszą dziennikarkę świata.

piękna kobieta
fot. Shutterstock

Diletta Leotta zdaniem mężczyzn jest ideałem kobiecości. Ta 30-letnia dziennikarka pochodząca z włoskiej Katanii specjalizuje się w dziedzinie sportu. Obecnie prezentuje transmisje meczów piłkarskich, ale też od czasu do czasu prowadzi programy rozrywkowe oraz pracuje w radiu. Zobaczcie, jak wygląda najpiękniejsza dziennikarka świata.

Redakcja poleca

Najseksowniejsza dziennikarka świata - Diletta Leotta

Diletta Leotta to niezwykle charyzmatyczna, inteligentna i urodziwa kobieta. Gdy tylko pokazuje się na wizji, natychmiast przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. Urodziła się w 1991 roku i od razu po studiach rozpoczęła pracę w branży dziennikarskiej.

Diletta ma niesamowicie zgrabną sylwetkę, blond włosy, intrygujące spojrzenie i rozbrajający uśmiech. Do tego dobrze odnajduje się przed kamerą i ma doskonałe poczucie humoru. Fani twierdzą, że trudno oderwać od niej wzrok. Nic dziwnego, że ma długą listę adoratorów.

Okazuje się jednak, że Diletta znalazła już swojego wybranka. Niedawno w sieci pojawiły się informacje, z których wynika, że planuje ślub z tureckim aktorem telewizyjnym, Yanem Yamanem.

Zobacz także: Weronika Rosati wydaje swoją markę kosmetyków do pielęgnacji. To naturalne produkty

Najseksowniejsza dziennikarka świata - kim jest?

Włoska dziennikarka poza pracą na wizji i w studiu radiowym zajmuje się prowadzeniem swojego konta na Instagramie. Często zamieszcza tam zdjęcia z pracy oraz prywatne fotografie. W komentarzach pod postami internauci zasypują Dilettę komplementami. Aktualnie obserwuje ją ponad 7,8 miliona użytkowników. Poniżej prezentujemy kilka wybranych fotografii najseksowniejszej dziennikarki świata.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia