Obserwuj w Google News

Tak wygląda najprzystojniejszy dziadek świata. Ma 62 lata i ciało nastolatka [FOTO]

2 min. czytania
01.04.2021 09:02
Zareaguj Reakcja

Clayton Paterson został okrzyknięty przez internautów "najprzystojniejszym dziadkiem na świecie". 62-latek zachwyca nie tylko piękną twarzą, ale i wysportowaną sylwetką, której pozazdrościć mu mogą nawet nastolatkowie. Nic więc dziwnego, że zdjęcia modela robią prawdziwą furorę w sieci.

Najprzystojniejszy dziadek świata - Clayton Paterson. Ma 62 lata i ciało nastolatka [FOTO]
fot. SHUTTERSTOCK

Mówi się, że życie zaczyna się po pięćdziesiątce, a Clayton Paterson jest tego najlepszym przykładem. Senior przy okazji 50. urodzin postanowił wywrócić swoje życie do góry nogami. Obecnie, dwanaście lat później, obala wszystkie znane nam stereotypy związane z podeszłym wiekiem. Zajmuje się modelingiem oraz jest gwiazdą fitness.

Redakcja poleca

Kim jest Clayton Paterson, najprzystojniejszy dziadek świata?

Clayton Paterson ma niezwykłą historię. Senior przez długi czas pracował jako prawnik, a prywatnie miał żonę i był ojcem czwórki dzieci. Przełom w jego w życiu nastąpił w 50. urodziny. To właśnie wtedy mężczyzna wyjawił wszystkim, że jest homoseksualny. Od tego czasu zaczął skupiać się na aktywnościach fizycznych oraz zdrowym żywieniu, a siłownia stała się jego drugim domem. 

Clayton Paterson został dostrzeżony przez zagraniczne media i natychmiast okrzyknięto go "najprzystojniejszym dziadkiem świata". Na uwagę zasługuje nie tylko piękna twarz seniora, ale także jego wysportowana sylwetka.

Podnoszę ciężary, rozciągam się, regularnie pływam, jeżdżę na nartach, chodzę po górach (zawsze z kilkoma ciasteczkami przy sobie). Moje motto to: "Sen, ćwiczenia i brokuły". Cóż, może trochę czekolady - Wizaz.pl cytuje jeden z jego wpisów na Instagramie.

Clayton, mimo wieku, nadal pracuje jako model. Na swoim koncie ma liczne sesje zdjęciowe. 

Clayton Paterson najprzystojniejszym dziadkiem na świecie [FOTO]

Model jest bardzo popularny w sieci. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad 73 tys. osób, co jest nie lada wynikiem. Trzeba przyznać, że zdjęcia seniora robią ogromne wrażenie. Szczególnie że na jego profilu w mediach społecznościowych nie brakuje także odważnych fotografii bez bielizny.

Uwierzylibyście, że Clayton Paterson skończył 62 lata?

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

RadioZET.pl