Obserwuj w Google News

Najpopularniejsza fryzura ślubna wg Pinteresta. Jest piękna!

1 min. czytania
29.05.2018 11:36
Zareaguj Reakcja

Sezon ślubny w pełni. Przyszłe panny młode dopinają wszystko na ostatni guzik i szukają ostatnich inspiracji w internecie. Nie masz wymyślonej fryzury ślubnej? Zobacz, jaka króluje w popularnym serwisie Pinterest.

Panna młoda z fryzurą boho
fot. Shutterstock

Coraz więcej panien młodych decyduje się w tym ważnym dniu wyglądać elegancko, ale bardzo naturalnie. Rezygnują z gorsetowych sukien z ciężkim dołem i wybierają te z delikatnych tkanin, luźno opadających do ziemi. A jak wygląda sprawa z fryzurami? Tu także króluje naturalność. Którą z fryzur przyszłe panny młode najchętniej oglądają na Pintereście?

Sprawdźcie też najmodniejsze fryzury ślubne tego roku!

Zobacz także: Suknię ślubną kupisz w... sieciówce! Zebraliśmy dla ciebie najmodniejsze modele

Styl boho podbił nasze serca już kilka sezonów temu. Towarzyszą mu naturalne kolory, tkaniny i dodatki. Ważne w tym stylu są także fryzury - wyglądają tak, jakby potargał je nadmorski wiatr. Boho to nurt, który pokochały także przyszłe panny młode. Upodobały sobie szczególnie jedną fryzurę ślubną w tym nurcie.

Tzw. "messy updo", czyli pozornie niedbała, romantyczna fryzura przypadła do gustu kobietom tak bardzo, że jej wyszukiwalność na Pintereście w ciągu ostatniego roku wzrosła po ponad... 1200 %!

Podoba wam się taka fryzura? Czy jesteście fanami czegoś bardziej klasycznego i tradycyjnego?

Zobacz także: Najmodniejsza fryzura tego sezonu. Warkocze "kable"

Najmodniejsze fryzury ślubne w 2018 roku:

Najmodniejsze fryzury ślubne 2018

Autor: Paulina Ermel