Obserwuj w Google News

Internauci uważają, że ma najpiękniejszą twarz na świecie. Modelka ma zaledwie 16 lat

2 min. czytania
09.09.2021 09:01
Zareaguj Reakcja

Jade Weber ma dopiero 16 lat, a już internauci jednogłośnie okrzyknęli ją posiadaczką najpiękniejszej twarzy świata. Sprawdźcie, jak wygląda młoda modelka.

Najpiękniejsza twarz na świecie - Jade Weber
fot. SHUTTERSTOCK

Jade Weber, mimo młodego wieku, na swoim profilu na Instagramie zgromadziła prawdziwą rzeszę fanów. Obecnie nastolatkę obserwuje ponad 667 tys. osób, które codziennie śledzą jej poczynania w sieci. Internauci zachwycają się urodą modelki, a wielu z nich uważa, że ma ona najpiękniejszą twarz na świecie.

Redakcja poleca

Najpiękniejsza twarz na świecie - Jade Weber

Jade Weber to Francuzka, która urodziła się 7 marca 2005 roku w Hongkongu. Obecnie nastolatka mieszka w Los Angeles w stanie Kalifornia. Do świata modelingu weszła bardzo wcześnie. Już jako kilkuletnia dziewczynka podpisywała pierwsze kontrakty reklamowe. Na swoim koncie ma współprace m.in. z takimi markami jak H&M i Forever21. Z kolei jej sesje zdjęciowe ukazywały się w magazynach "Vogue" czy "Glamour".

Dla Jade Weber modeling to jednak za mało. Dziewczyna marzy, by zostać aktorką. Jak podaje portal o2.pl, swoje artystyczne umiejętności rozwija w słynnej szkole, do której uczęszczały takie gwiazdy jak Britney Spears, Ryan Gosling i Justin Timberlake. 

W 2018 roku nastolatce udało się wystąpić w pierwszym filmie - zagrała we francuskiej produkcji "La Deesse Du Crepuscule". Z kolei rok późnej wystąpiła w amerykańskim dramacie "Tiger Within".

Najpiękniejsza twarz na świecie należy do Jade Weber

Jade Weber w 2019 roku została nominowana do konkursu "The 100 Most Beautiful/Handsome Faces" organizowanego przez firmę TC Candler. Wówczas pierwsze miejsce zajęła tajwańska piosenkarka Tzuyu. I choć nastolatka nie zdobyła podium, to i tak wielu internautów okrzyknęło ją posiadaczką najpiękniejszej twarzy świata. 

Trzeba przyznać, że uroda dziewczyny robi wrażenie. A jak wam się podoba?

RadioZET.pl/o2.pl/Filmweb.pl