Obserwuj w Google News

Najpiękniejsza twarz 2021 roku została wybrana. Wysoko w rankingu znalazła się Polka

2 min. czytania
10.01.2022 09:50
Zareaguj Reakcja

Jak co roku poznaliśmy kobiety, których twarze zostały uznane za najpiękniejsze na świecie. Wysoko w rankingu znalazła się także Polka. 

Najpiękniejsza twarz 2021 roku wybrana. Polka wysoko w rankingu
fot. Shutterstock

Każdego roku w sieci pojawiają się rankingi najseksowniejszych kobiet i mężczyzn z różnych kontynentów. Jednym z tych najbardziej prestiżowych jest zestawienie najpiękniejszych twarzy świata. Teraz również możemy zobaczyć, kto zachwycił swoim wyglądem w 2021 roku. Ponownie prestiżowe miejsce w rankingu zajęła Polka - Karolina Pisarek. W dodatku znacznie awansowała w tym zestawieniu. Sami zobaczcie, jakie kobiety uplasowały się na liście pań o najpiękniejszych twarzach świata.

Zobacz także:  Ta gwiazda ma najpiękniejszą twarz na świecie. Zdeklasowała Angelinę Jolie

Najpiękniejsza twarz 2021 roku wybrana

Zestawienia najpiękniejszych kobiet i mężczyzn co roku cieszą się dużą popularnością. Nic więc dziwnego, że także ten ranking śledzą ludzie na całym świecie. 

Redakcja poleca

Każdego roku portal tccandler.com tworzy zestawienie kobiet o zjawiskowych twarzach. Teraz dowiedzieliśmy się, kto zachwycił wszystkich w minionych 12 miesiącach.

Okazuje się, że najpiękniejszą twarzą 2021 roku została okrzyknięta raperka tajskiego pochodzenia - Lisa. Poniżej możecie zobaczyć, jak się prezentuje. 

Co ciekawe, Yeal Shelbia, która w ubiegłym roku wygrała to zestawienie, w 2021 uplasowała się dopiero na 5. miejscu. W rankingu znalazła się także Karolina Pisarek, która ponownie awansowała o kilka oczek. Sami zobaczcie, na którym miejscu się znalazła. 

Zobacz także:  Wybrano najpiękniejszą kobietę w rodzinie królewskiej. Nie jest nią Kate ani Meghan

Polka w rankingu najpiękniejszych twarzy świata

Wysoko w tym prestiżowym rankingu znalazła się także Polka. Karolina Pisarek po raz kolejny pojawiła się w tym zestawieniu. Modelka w 2019 roku zajęła 91. miejsce, a rok później uplasowała się na 40. pozycji. 

W 2021 roku Karolina powędrowała jeszcze wyżej w rankingu. Tym razem znalazła się na 29. miejscu wśród najpiękniejszych twarzy świata.

Zobacz także:  Karolina Pisarek zdradziła, jak dba o figurę. Jaki jest sekret jej idealnej sylwetki?

Oglądaj

Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Źródło: tccandler.com