Obserwuj w Google News

Ta 29-latka została uznana najseksowniejszą pielęgniarką świata. Internauci: "Jesteś niesamowita"

2 min. czytania
12.03.2021 09:15
Zareaguj Reakcja

Kai Cyre Palmers mieszka i pracuje w służbie zdrowia w stanie Missouri. Kobieta za sprawą swojej wyjątkowej urody i ponętnych kształtów została okrzyknięta najseksowniejszą pielęgniarką świata. Zasługuje na ten tytuł? Oceńcie sami.

kobieta w kostiumie kąpielowym
fot. Shutterstock

Kai Cyre Palmers udowadnia, że zawód pielęgniarki można łączyć z pracą w modelingu. Ta piękna Amerykanka robi furorę na Instagramie. Jej zdjęciami zachwycają się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. O takiej figurze marzy wiele z nas...

Redakcja poleca

Najpiękniejsza pielęgniarka świata - Kai Cyre Palmers

Kai Cyre Palmers w pracy wygląda jak większość przedstawicieli służby zdrowia. Gdyby nie praca w modelingu, niewiele osób wiedziałoby, jakie kształty kryją się pod jej pielęgniarskim strojem. Dziewczyna nie ukrywa, że doskonale odnajduje się w obu dziedzinach, dlatego stara się łączyć te zawody. Jak twierdzi, praca w roli modelki jest dla niej odskocznią od szarej rzeczywistości i okazją do zrobienia międzynarodowej kariery.

Kai na swoim profilu na Instagramie zamieszcza nie tylko zdjęcia z sesji fotograficznych. Równie często publikuje też ujęcia z pracy. Panowie wzdychają na jej widok i twierdzą, że jest kobietą ich marzeń. Pod postami Kai znajdziemy mnóstwo zachwytów:

Jesteś niesamowita!
 
Chciałbym być twoim pacjentem.
 
Co za figura!

Najseksowniejsza pielęgniarka świata

Niektórzy twierdzą, że Kai Cyre Palmers wygląda jak Kim Kardashian. Inni zaś porównują ją do Meghan Markle. Ta 29-latka nie ukrywa, że dzięki karierze na Instagramie uwierzyła w siebie. Cieszą ją liczne komentarze adoratorów, lecz nie jest już do wzięcia. Jakiś czas temu założyła rodzinę. Wraz z mężem wychowuje kilkuletnią córeczkę, której poświęca każdą wolną chwilę. Jak oceniacie urodę Kai? Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć pięknej Amerykanki.

Wśród gwiazd modne jest poprawianie urody. Nie wszystkie znane kobiety jednak decydują się na ten krok, a i tak pięknie się starzeją.

Te gwiazdy pięknie się starzeją. Zachwycają swoją naturalną urodą