Obserwuj w Google News

Okrzyknięto ją "najpiękniejszą babcią świata". Nie zgadniecie, ile ma lat [FOTO]

2 min. czytania
31.03.2021 09:00
Zareaguj Reakcja

Yazemeenah Rossi okrzyknięta została przez internautów "najpiękniejszą babcią świata". Nie ma się zresztą co dziwić. Seniorka zachwyca nie tylko urodą, ale także figurą nastolatki. Zdjęcia modelki robią furorę w sieci.

Yazemeenah Rossi okrzyknięta "najpiękniejszą babcią świata". Nie zgadniecie, ile ma lat [FOTO]
fot. SHUTTERSTOCK

Mówi się, że życie zaczyna się po sześćdziesiątce, a Yazemeenah Rossi jest tego najlepszym przykładem. Seniorka okrzyknięta została "najpiękniejszą babcią świata", a figury pozazdrościć jej mogą nawet nastolatkowie. 

Redakcja poleca

Kim jest Yazemeenah Rossi i ile ma lat?

"Najpiękniejsza babcia świata" Yazemeenah Rossi w 2021 roku skończy 66 lat. Mimo wieku, łamie wszystkie znane stereotypy i pracuje jako modelka. Co więcej, jej kariera zaczęła się dopiero po 30. roku życia, co jest niezwykle rzadkie w tej branży. Na swoim koncie ma m.in. liczne sesje zdjęciowe oraz kampanie modowe.  

Mimo że modeling jest zdominowany przede wszystkim przez młodych, to uważam, że znajdzie się też miejsce dla kogoś takiego jak ja. Dojrzałe, zadbane kobiety także są piękne! - mówi Yazemeenah Rossi, cytowana przez portal o2.pl.

Poza karierą w modelingu seniorka jest szczęśliwą mamą i babcią. 

Yazemeenah Rossi okrzyknięta "najpiękniejszą babcią świata" [FOTO]

Modelka jest bardzo popularna w sieci. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 319 tys. osób, co jest nie lada wynikiem. Trzeba przyznać, że zdjęcia seniorki robią ogromne wrażenie.

W czym tkwi jej sekret? Yazemeenah Rossi zdradziła, że aby utrzymać gładką i nawilżoną skórę, raz w tygodniu szoruje ją oliwą z oliwek oraz cukrem. Z kolei na włosy nakłada... olej rzepakowy, który przywraca kosmykom miękkość, elastyczność i nadaje im wyjątkowego blasku. Ponadto modelka dba także o dietę. Codziennie je awokado, organiczne mięso i ryby.

Uwierzylibyście, że Yazemeenah Rossi w tym roku skończy 66 lat?

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

RadioZET.pl/Papilot.pl