Obserwuj w Google News

Modny manicure na wiosnę 2018? Paznokcie "kocie oko"!

Paulina Ermel
1 min. czytania
09.04.2018 10:56
Zareaguj Reakcja

Już nie pastelowe kolory i azteckie wzory. W tym sezonie królują "kocie oczy".

Pastelowe kolory na wiosnę
fot. Shutterstock

Mocne, wyraziste akcenty w manicure to doskonałe urozmaicenie stylizacji. Nic dziwnego, ze kobiety je uwielbiają. Jeszcze niedawno fashionistki chętnie sięgały po lustrzane i metaliczne lakiery. Teraz zastąpił je manicure "kocie oko". Na czym polega?

Zobacz także: Te modowe trendy pożegnamy razem z 2017 rokiem. Niektóre z żalem

To nic innego jak paznokcie, które wyglądają jak cymofan - minerał nazywany często kocim okiem. Na Instagramie bardzo szybko stały się hitem - są fotogeniczne i łatwo je zrobić. Efekt jest powalający.

Manicure z błyszczącą trójwymiarową fugą podbija media społecznościowe w zaskakującym tempie. Zarówno na Instagramie, jak i na platformie Pinterest przybywa fotografii opatrzonych hasztagiem #cateyenails.

Jak zrobić manicure z Cat Eye Effect? To nie takie trudne. Wystarczy wybrać np. dwa magnetyczne lakiery do paznokci w ulubionych kolorach, najpierw nałożyć warstwę jednego z nich, następnie drugiego, a na koniec przyłożyć do pomalowanego paznokcia zwykły magnes. Przykładamy go na ok. 5 sekund, w odległości 2-3mm od płytki. I paznokcie "kocie oko" gotowe!

Skusicie się na taki manicure tej wiosny?

Zobacz także: Czegoś takiego jeszcze nie widziałaś. Poznaj najdziwniejszy trend w manicure!

 

Autor: Paulina Ermel