Obserwuj w Google News

Ten kolor paznokci podbija serca użytkowniczek Instagrama!

1 min. czytania
Aktualizacja 20.11.2019
18.11.2019 13:02
Zareaguj Reakcja

Ten pozornie prosty kolor manicure to prawdziwy hit jesieni i zimy 2019/2020. Pasuje do wielu stylizacji, a poza tym wygląda bardzo efektownie. Sami zobaczcie!

Paznokcie na jesień i zimę
fot. Shutterstock

Jesień kojarzy nam się głównie ze stonowanymi barwami ziemi, ale też czernią czy burgundem. Nosimy elementy garderoby utrzymane właśnie w tej kolorystyce. Chętniej też decydujemy się na manicure w takich kolorach.

Ale czy są to kolory modne jesienią i zimą 2019/2020? Zobaczcie, który kolor szczególnie przypadł do gustu użytkowniczkom Instagrama w tym sezonie!

Redakcja poleca

Kolor terakoty - najmodniejszy kolor jesieni i zimy 2019/2020

Najmodniejszym kolorem na Instagramie jesienią i zimą 2019/2020 jest kolor... terakoty! Moglibyście powiedzieć, że terakota może mieć różne kolory. Ale ta oryginalna jest wyrobem powstałym z dobrze oczyszczonej i wypalonej gliny. Ma więc kolor przypominający też kolor cegły.

Gdyby się nad tym zastanowić, kolor terakoty jest barwą idealną na jesień i zimę! Wpisuje się w trendy na czerwienie i bordo, ale też odpowiada też tendencji do wybierania w tym sezonie stonowanych barw.

Kolor terakoty ma jednak coś, na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę - rozjaśnia stylizacje i nadaje im charakteru. Jest bowiem bardzo wyrazisty. Łatwo też dobrać do niego garderobę - pasuje niemal do wszystkiego! W dodatku idealnie komponuje się z makijażem w takich barwach.

Jak wam się podoba?

Chcesz mieć ładne i zadbane dłonie? Poznaj 10 sprawdzonych sposobów na piękne paznokcie!

10 sprawdzonych sposobów na piękne paznokcie