Obserwuj w Google News

Ona ma 69 lat, on 75 i oboje uwielbiają się stroić. Oto najmodniejsza para Instagrama

2 min. czytania
27.01.2021 15:10
Zareaguj Reakcja

Ten nietypowy duet bije rekordy popularności w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą niekonwencjonalnych strojów, jakie noszą na co dzień. Na Instagramie robią furorę! Poznajcie Britt Kanję i Günthera Krabbenhöfta - najmodniejszą parę w Niemczech.

Stylowa para
fot. Shutterstock

Żeby zostać gwiazdą Instagrama, wystarczy mieć dobry pomysł na to, jak zainteresować innych. Nieistotne są w tym przypadku wiek, płeć i wygląd. I właśnie to udowadnia pewna para w Niemiec.

Britt Kanja i Günther Krabbenhöft uwielbiają bawić się modą. A efekty swoich eksperymentów pokazują w sieci. Oboje mają grubo powyżej 60 lat, a ich stroje są oryginalne i dopracowane w najmniejszym szczególe. Poznajcie historię najmodniejszej pary Instagrama.

Redakcja poleca

Najmodniejsza para Instagrama

Britt Kanja i Günther Krabbenhöft uchodzą za jedną z najbardziej stylowych par na świecie. Kobieta ma 69 lat, a mężczyzna 75, ale nie przeszkadza im to w robieniu kariery w mediach społecznościowych. Oboje zdobyli popularność dzięki niezwykłemu poczuciu estetyki, jakie prezentują na swoich zdjęciach zamieszczanych na Instagramie.

Britt to zawodowa tancerka i jednocześnie założycielka klubu nocnego 90 Degrees. Z kolei Günther jest z zawodu szefem kuchni, ale to nie gotowanie jest jego największą pasją. Mężczyzna uwielbia taniec i modę. W przeszłości myślał nawet, że zostanie stylistą, ale życie zweryfikowało jego plany.

Ta oryginalna para może pochwalić się całkiem niezłą popularnością. Oboje na co dzień mieszkają w Berlinie i słyną ze swoich oryginalnych stylizacji. Mężczyzna nie bez powodu zresztą nazywany jest "Dziadkiem Hipsterem". A jego partnerka zdecydowanie mu dorównuje.

 W szafach najmodniejszej pary na Instagramie dominują elementy wyglądające jak ze znanych dużych domów mody. W efekcie jednak często są to prawdziwe perełki upolowane w second handach. Jesteście ciekawi, jak się razem prezentują? Zobaczcie.

Marilyn Monroe, a może Audrey Hepburn? Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, którą ikoną mody jesteś!

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś