Obserwuj w Google News

To najdziwniejsze dżinsy, jakie kiedykolwiek powstały!

1 min. czytania
17.09.2019 11:31
Zareaguj Reakcja

Były już dżinsy, które przypominały mocno wycięte figi, ale były też takie, które zamiast bawełny miały duże plastikowe wstawki. Zobaczcie, jakie dziwne dżinsy "królują" teraz. Będziecie mocno zaskoczeni...

Dżinsy
fot. Shutterstock

Co jakiś czas marki modowe zaskakują swoich klientów nie tylko atrakcyjnymi cenami czy ponadczasowymi pomysłami, ale także bardzo dziwnymi projektami. Tym ostatnim tropem poszła marka Ksenia Schnaider, która zaprezentowała... najdziwniejsze dżinsy, jakie kiedykolwiek mieliście okazje zobaczyć!

Redakcja poleca

Najdziwniejsze dżinsy na świecie

Marka Ksenia Schnaider postanowiła zaproponować swoim klientom coś, co pozwoli im połączyć zamiłowanie do lat 90. i do lat 70. Stworzyła bowiem dżinsy, które łączą najmodniejsze kroje tamtych dekad. Jak to możliwe?

Firma zaprojektowała dżinsy, których nogawki są zupełnie różne. Jedna to klasyczna, prosta nogawka spodni, które są ponadczasowe. Z kolei druga to popularne "dzwony, które były niezwykle popularne w latach 70.

Myślicie, że takie spodnie mają szansę stać się sprzedażowym hitem? Czy marka po prostu eksperymentuje i bawi się modą?

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.            

Spodnie dzwony wracają! Poznaj najmodniejsze modele spodni i dżinsów o tym kroju