Obserwuj w Google News

Te brwi to prawdziwy koszmar! Ktoś skrzywdził te kobiety

1 min. czytania
20.04.2018 12:31
Zareaguj Reakcja

Właściciela salonu Moss Brows postanowiła pokazać, z jakimi brwiami kobiety często pokazują się w jej salonie. Trzeba przyznać, że te zdjęcie mogą prawdziwie przerazić.

Brwi
fot. Facebook/Moss Brows

Makijaż permanentny brwi to moda, która od dłuższego czasu panuje wśród wielu kobiet. Dzięki temu zabiegowi łuk brwiowy zawsze świetnie wygląda i nie trzeba codziennie poprawiać czy przyciemniać brwi. 

Zobacz także:  Wizażystka w ostrych słowach krytykuje makijaż Polek. Drażni ją zwłaszcza jedna rzecz. "Psuje nasz wizerunek za granicą"

Czasem jednak kobiety trafiają pod bardzo zły adres i zostają okrutnie skrzywdzone. O takich przypadkach postanowiła napisać właścicielka salonu Moss Brows, której udało się już uratować kilka załamanych pań. Na swoim profilu na Facebooku postanowiła opublikować serię zdjęć, na których widać prawdziwe "koszmarki"

Jak przyznaje właścicielka salonu, decydując się na permanentny makijaż brwi, lepiej zrobić solidny research, ponieważ ktoś może nas oszpecić i długo będziemy musieli czekać, aż brwi wrócą do swojego naturalnego stanu. 

Widzieliście kiedyś u kogoś takie brwi? 

Zobacz także:  Dzięki tym sposobom, nasze brwi zawsze będą wyglądać fantastycznie

Brwi "koszmarki"

Autor: Anna Respondek