Obserwuj w Google News

Róż ombre to nowy trend makijażowy. Jest idealny dla fanek francuskich klimatów

2 min. czytania
12.01.2022 12:54
Zareaguj Reakcja

Róż na policzkach już dawno wrócił do łask. W 2022 roku absolutnym hitem będzie jednak nakładanie go metodą ombre - w iście paryskim stylu.

Modny makijaż 2022: róż ombre. Idealny dla fanek paryskiego stylu
fot. Shutterstock

Nowy rok przynosi nowe trendy. Dotyczą one zarówno mody oraz fryzur, jak i makijaży. W tym roku absolutnym hitem będą tzw. niewidzialne usta, ale nie tylko. W naszych kosmetyczkach królować będzie róż. Choć jest to kosmetyk, który od kilku sezonów pojawia się na twarzach kobiet, w tym roku wypróbujemy zupełnie nową technikę jego nakładania. Róż ombre już podbija Instagram i jest idealną opcją dla wszystkich pań, które uwielbiają paryski styl. Zobaczcie, jak wygląda taki makijaż i w jaki sposób go wykonać.

Zobacz także:  Co zrobić, żeby makijaż nie odróżniał się od skóry? Wypróbuj ten prosty trik

Modny makijaż 2022: róż ombre. Idealny dla fanek paryskiego stylu

Kobiety, które stosują róż, z reguły dobierają odcień idealny do swojej karnacji. Do wyboru mają nie tylko mocno różowe barwy, ale też takie, które wpadają w fiolet lub pomarańcz. Teraz wykorzystamy każdą z nich. 

Redakcja poleca

Portal glamourmagazine.co.uk donosi, że absolutnym hitem 2022 roku będzie róż ombre. Jest to technika malowania, którą doskonale znamy już z salonów fryzjerskich oraz z makijażu oczu - robi się tak m.in. smoky eyes. Teraz czas na policzki.

Do tego typu makijażu potrzebujecie dwóch lub trzech różnych odcieni różu. Dzięki ich odpowiedniemu zmieszaniu jesteście w stanie stworzyć odcień idealny do swojej karnacji, a jednocześnie zapewnić sobie żywą barwę podkreślającą kości policzkowe. Tego typu sposób robienia makijażu uwielbiają chociażby francuskie it-girls. 

Zobacz także:  Jak poprawnie wytuszować rzęsy? Większość z nas popełnia jeden błąd

Jak wykonać róż ombre?

Do przygotowania różu ombre możecie użyć dowolnego kosmetyku, ale najlepszy efekt uzyskacie dzięki produktowi w płynie.

Wystarczy namalować na kościach policzkowych obok siebie dwa lub trzy paski w różnych odcieniach. Następnie przy użyciu pędzelka należy zblendować kosmetyki tak, żeby się razem połączyły. Zobaczcie, jak robią to instagramerki. 

Zobacz także:  Wizażystka zdradziła 2 największe błędy makijażowe kobiet. To je postarza

Gwiazdy bez makijażu. Te panie nie boją się pokazać w naturalnym wydaniu
15 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

Źródło: glamourmagazine.co.uk