Obserwuj w Google News

Logo nails to nowy trend w stylizacji paznokci. Wygląda fajnie czy tandetnie?

2 min. czytania
05.02.2021 15:33
Zareaguj Reakcja

Niektóre marki są na tyle popularne, że ich fanki robią sobie... paznokcie z ich logotypami. Ten trend podbija już Instagram. A jak wam się podoba?

Dziewczyna z pięknymi paznokciami i torebką ulubionej marki
fot. Shutterstock

Moda jest nieprzenikniona. Każdego roku w trendach pojawia się coś szalonego, co jednym się podoba, a u niektórych budzi odrazę. W najbliższych miesiącach ponownie doświadczymy ich kontrowersyjnej strony. Tym razem w kontekście manicure. Instagram zaczął podbijać zaskakujący trend. Chodzi o paznokcie z logo znanych marek. Musimy przyznać, że coś takiego do niedawna nie mieściło się nam w głowie. Wierne fanki Chanel, Louis Vuitton czy Gucciego mają teraz swój ulubiony trend paznokciowy.

Zobacz także:  Glitter ombre nails to hit w salonach kosmetycznych. Jak zrobić ten manicure w domu?

Modne paznokcie 2021: logo nails. To kontrowersyjny trend

Logo nails to paznokcie dla prawdziwych fanek luksusowych marek.

Redakcja poleca

Kobiety zaczęły malować znaczki swoich ulubionych domów mody. Łączą je z charakterystycznymi dla danych marek kolorami, jednocześnie tworząc manicure, który następnie podbija sieć.

Wśród najpopularniejszych paznokci w tym stylu możemy znaleźć logotypy takich marek jak Chanel, Louis Vuitton, Gucci, Chloe czy Yves Saint Laurent. 

W wielu przypadkach na zdjęciach, które podbijają Instagram, manicure zestawiony jest oczywiście z produktem danej firmy. Trzeba przyznać, że to bardzo oryginalne, ale też kontrowersyjne.

Są różne sposoby stworzenia takiego manicure. Jedne kobiety malują logo na każdym paznokciu, inne akcentują tylko jedną płytkę. Niektóre też decydują się na manicure w formie 3D.

Zobaczcie sami, jak prezentują się tego typu paznokcie. 

Zobacz także:  Trendy paznokcie wiosna 2021. TOP 10 pomysłów na modny manicure

Modne paznokcie 2021 

Jeżeli logo nails to dlab was za dużo, zawsze możecie zdecydować się na nieco bardziej stonowany manicure.

W tym roku absolutnym hitem będą czarno-białe paznokcie. Jeżeli wolisz postawić na klasykę, możesz też zdecydować się na red french

Warto sięgnąć także po dodatki. Ciekawą formą ozdabiania manicure w tym roku są paski na paznokciach oraz perły na paznokciach

Zobacz także: Gingham nails to najmodniejsze paznokcie wiosny i lata 2021. TOP 10 inspiracji

Chcesz wypróbować oryginalny manicure? Postaw na wzorki!  

Wzorki na paznokcie