Obserwuj w Google News

Tę fryzurę nosiłyśmy w latach 90., a teraz znów wraca do łask. Influencerki ją uwielbiają

2 min. czytania
07.12.2020 11:34
Zareaguj Reakcja

To efektowne uczesanie stworzysz w zaledwie kilka minut. Aby je wykonać, będziesz potrzebować kilku gumek i grzebienia. Sprawdź, jak uzyskać najlepszy efekt.

kucyk
fot. Shutterstock

Są takie fryzury, które były modne w latach 90., a teraz znów wracają do łask. Zaliczamy do nich uczesanie o nazwie Bubble Ponytail, którym zachwycają się influencerki z całego świata. Stworzenie bąbelkowego kucyka wcale nie jest trudnym zadaniem i nie wymaga dużej wprawy. Wystarczy postępować zgodnie z naszymi wskazówkami.

Redakcja poleca

Modne fryzury 2020: Bubble Ponytail

Fryzjerskie trendy z lat 90. od kilku sezonów cieszą się rosnącą popularnością. Wcześniej pisałyśmy o tym, że wracają do mody warkoczyki afrykańskie i kucyki wiązane za pomocą kolorowych frotek. A teraz przyszedł czas na kolejny hit sprzed 3 dekad - Bubble Ponytail.

Tzw. bąbelkowy kucyk, to fryzura, która podkreśli twoją dziewczęcość i sprawi, że będziesz wyglądać oryginalnie. Najlepiej prezentuje się na długich, gęstych i prostych włosach. Zanim stworzysz Bubble Ponytail, umyj je i wysusz, a następnie przygotuj kilka gumek oraz grzebień.

Bubble Ponytail krok po kroku

Weź gumkę i zwiąż włosy w wysoki kucyk. Później rozmieść kolejne gumki, zachowując między nimi podobną odległość, ok. 5 centymetrów. Na koniec lekko natapiruj włosy między gumkami. Dzięki temu będą wyglądały, jakby były lekko "nadmuchane". W celu utrwalenia fryzury warto dodatkowo zastosować lakier do włosów.

Poniżej znajdziesz kilka inspiracji oraz tutorial wideo.

Zobacz także: Panelowa koloryzacja to hit zimy 2020/2021. Ta fryzura podbija Instagrama

Oglądaj

Szukasz modnej fryzury? Zainspiruj się! 

Fryzury damskie 2020 - 11 inspirujących propozycji do każdej długości włosów