Obserwuj w Google News

Milk tea hair to hit wiosny 2022 roku. Wszystkie będziemy stawiać na ten kolor włosów

2 min. czytania
02.03.2022 14:33
Zareaguj Reakcja

Jasne blondy już nie są modne. Dlatego teraz nieco je przyciemniamy. Milk tea hair już podbijają Instagram. Zobacz, na czym polega ta koloryzacja włosów.

Milk tea hair to modna koloryzacja włosów. Będzie hitem wiosny 2022
fot. Shutterstock

W 2022 roku będziemy wolały przyciemniać włosy, zamiast je rozjaśniać. Po wielu sezonach, kiedy to królowały blondy, teraz przyjdzie czas na koloryzacje typu expensive brunette. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy już wykorzystywać blond farby do włosów. Przy jej użyciu można bowiem uzyskać inne modne odcienie pasm, wśród których absolutnym hitem są milk tea hair. Ta koloryzacja już podbija Instagram. Zobaczcie, na czym polega. 

Zobacz także:  Szwedzki blond to jedyny jasny kolor włosów, który będzie hitem 2022 roku. Jak wygląda?

Modne fryzury wiosna 2022: milk tea hair to hitowa koloryzacja włosów

Milk tea hair cieszą się olbrzymią popularnością na Instagramie. Trudno się temu dziwić - wystarczy wyobrazić sobie połączenie herbaty i mleka. 

Redakcja poleca

Właśnie tak powinna wyglądać ta koloryzacja. Herbaciany odcień włosów przeplatamy z mlecznym, tworząc jednocześnie modny baleyage

Kolor milk hair charakteryzuje się kremowymi, beżowymi tonami, które plasują się gdzieś pomiędzy chłodnymi i ciepłymi - wyjaśnia stylista fryzur gwiazd, Guy Tang, w rozmowie z popsugar.co.uk. 

Sami zobaczcie, jak prezentuje się ta koloryzacja włosów. 

Zobacz także:  Caramel latte to hitowa koloryzacja wiosny 2022. Zobacz, jak wygląda

Modne fryzury 2022

Jasne odcienie w tym roku muszą ustąpić bardziej odważnym koloryzacjom. W najbliższych miesiącach hitem będą bowiem pink hair oraz "Very Peri"

Fanki bardziej stonowanych odcieni nie muszą się jednak martwić. Dla nich też znajdzie się coś w najnowszych trendach. Szczególnie interesujące wydaje się konturowanie włosów, które może zapewnić nam efekt szczupłej twarzy. 

Zobacz także:  Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Te gwiazdy mają siwe włosy. Takie fryzury dodają im uroku [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: popsugar.co.uk/papilot.pl/Instagram