Obserwuj w Google News

Ta fryzura będzie hitem po pandemii. Wszystkie będziemy chciały mieć identyczną

2 min. czytania
26.03.2021 10:20
Zareaguj Reakcja

Jak będzie wyglądał świat po pandemii? Trudno powiedzieć. Wiemy jednak, jaka fryzura będzie wtedy hitem wśród kobiet.

Radosna kobiet z watą cukrową i fryzurą typu przedłużony bob w wesołym miasteczku
fot. Shutterstock

Choć w Polsce mierzymy się z trzecią falą koronawirusa, nieśmiało zerkamy w stronę krajów, które lepiej poradziły sobie z pandemią i powoli wychodzą na prostą. Nadchodzące wielkimi krokami ciepłe dni i szczepienia dają nadzieję, że już niedługo i my będziemy mogli trochę poluzować obostrzenia i patrzeć optymistycznie w przyszłość. Dlatego zaczynamy zastanawiać się, jakie będą trendy po pandemii koronawirusa. Styliści włosów już przewidują, jaka fryzura będzie wówczas prawdziwym hitem. Wszystkie będziemy chciały na nią stawiać. 

Zobacz także: Przestała malować włosy przez pandemię. Dziś ma siwe pasma, a i tak nie wygląda na swój wiek

Modne fryzury: ta fryzura będzie hitem po pandemii koronawirusa

Dziennikarze portalu Glamourmagazine.co.uk zapytali znanych stylistów o to, jaka fryzura będzie hitem po pandemii. Nas ta odpowiedź zupełnie nie dziwi.

Redakcja poleca

Okazuje się, że najchętniej będziemy stawiać na... boby, które są w trendach od wielu sezonów. Tym razem osiągną szczyty popularności. Skąd takie zainteresowanie?

Mocne cięcie włosów jest dla kobiet swoistą terapią i formą oczyszczenia. Dlatego, gdy zamykamy pewien etap życia, chętniej decydujemy się na krótkie fryzury. Boby są ku temu idealne. 

To wyzwalające uczucie - pozbycie się starego wizerunku i przyjęcie czegoś nowego, symbolizuje nowy początek i nową tożsamość - powiedziała stylistka fryzur, Lilli Bridger, w rozmowie z brytyjskim "Glamour". 

Bob to fryzura, która pasuje niemal każdej kobiecie. Panie o okrągłej buzi powinny zdecydować się na przedłużonego boba. Te, które chcą nieco zaostrzyć rysy twarzy, mogą postawić na angular boba. Prawdziwe elegantki powinny wybrać natomiast  midi boba, który doda im francuskiego szyku. 

Jak zatem widzicie, macie wiele opcji na tę modną fryzurę, która pozwoli wam odświeżyć nieco wizerunek. Poniżej przedstawiamy natomiast uczesania, które będą hitem w najbliższych miesiącach. 

Zobacz także: Modern Diana bob to prawdziwy hit 2021 roku. Jest inspirowany fryzurą księżnej Diany

Modne fryzury 2021

Boby zdecydowanie zdominowały ten rok. W 2021 będziemy stawiać na różne uczesania tego typu. Absolutnymi hitami będą  modern inverted bob, soft bob oraz choppy bob

Równie modne są grzywki. To nieinwazyjna zmiana, która dodaje każdej kobiecie uroku. W najbliższych miesiącach warto postawić na long bangs, subtle bangs oraz heavy bangs

Zobacz także: Jaka fryzura była modna w roku twojego urodzenia? Niektóre wracają w wielkim stylu

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.

Modne fryzury damskie na 2021 rok. TOP 10 inspiracji dla każdej długości włosów

Źródło: Glamourmagazine.co.uk