Obserwuj w Google News

Sandra Kubicka zmieniła fryzurę. Gwiazda skorzystała z popularnego zabiegu

2 min. czytania
24.09.2021 10:43
Zareaguj Reakcja

Sandra Kubicka to modelka, która znana jest ze swoich metamorfoz. Ostatnio gwiazda postanowiła po raz kolejny zaszaleć u fryzjera - tym razem skorzystała z popularnego zabiegu, który całkowicie odmienił jej wygląd. Jak podoba wam się modelka w nowym wydaniu?

Modne fryzury damskie 2021: Sandra Kubicka przedłużyła włosy
fot. VIPHOTO/East News

Metamorfozy gwiazd to temat, który uwielbiany jest przez większość osób. Nie ma się zresztą co dziwić, w końcu każdy chce dowiedzieć się, na jaką nową fryzurę postawiła jego ulubiona celebrytka. Dzięki temu można się zainspirować, a przy okazji poznać najgorętsze trendy włosowe. Ostatnio na niemałą metamorfozę zdecydowała się Sandra Kubicka. Sprawdź, jak wygląda modelka w nowej fryzurze.

Redakcja poleca

Metamorfozy gwiazd: Sandra Kubicka zmieniła fryzurę

Sandra Kubicka przez dłuższy okres, ze względu na podpisane kontrakty, nie mogła nic zmieniać w wyglądzie. Jednak od kilku miesięcy eksperymentuje ze swoją fryzurą. Przez ten czas widzieliśmy ją już w kilku wydaniach - m.in. w chłodnym odcieniu blondu z ciemniejszą górą, a także z grzywką "curtain bags"

Teraz modelka postanowiła iść o krok dalej, a nową metamorfozą zaskoczyła wszystkich fanów. Sandra Kubicka skorzystała z popularnego zabiegu przedłużania włosów. Kosmyki gwiazdy mają teraz aż 60 cm długości. 

No siemanko 60 cm, @officialeasyhair. Jak się podoba nowa Sandy? - pyta obserwatorów na Instagramie.

Modne fryzury damskie 2021: Sandra Kubicka przedłużyła włosy

Post modelki zamieszczony na jej profilu w mediach społecznościowych spotkał się z żywą reakcją użytkowników Instagrama. Fani gwiazdy zachwycają się jej nową fryzurą.

Która by nie chciała takich włosów!
 
Czad.
 
Mega! - to tylko niektóre z pozytywnych komentarzy.

Nie wszystkim jednak metamorfoza Sandry Kubickiej przypadła do gustu. Niektórzy uważają, że w naturalnych włosach modelka wyglądała o wiele lepiej.

Przedłużanie włosów to nieinwazyjny zabieg fryzjerski, który cieszy się coraz większą popularnością, także wśród gwiazd. Dzięki niemu można szybko i łatwo osiągnąć efekt długich i gęstych kosmyków. Takie metamorfozy wykonują niektóre salony fryzjerskie. Do wyboru jest aż 5 metod przedłużania: keratynowe, kanapkowe, mikroringi, ulrtadźwiękowe oraz clip-in. Każda z nich dostosowana jest do innego rodzaju włosów.

RadioZET.pl