Obserwuj w Google News

Frosted hair to hitowa koloryzacja 2022 roku. Jak uzyskać efekt "mrożonych włosów"?

2 min. czytania
03.03.2022 15:07
Zareaguj Reakcja

Efekt mrożonych włosów to oryginalna i bardzo modna koloryzacja. Zobacz, na czym polega farbowanie w stylu frosted hair.

"Mrożone włosy" to hitowa koloryzacja 2022 roku. Jak uzyskać ten efekt?
fot. Shutterstock

Choć fryzury blond, które jeszcze niedawno dominowały w trendach fryzjerskich, teraz wychodzą z mody, fanki jasnych kosmyków nadal znajdą koloryzacje idealne dla siebie. Wszystko dzięki technice baleyage, która wciąż pozostaje na topie. Właśnie w ten sposób wykonuje się farbowanie w stylu frosted hair, czyli efekt "mrożonych włosów". Co zrobić, żeby uzyskać go na głowie i jak wygląda? Przekonajcie się sami. 

Zobacz także:  Szwedzki blond to jedyny jasny kolor włosów, który będzie hitem 2022 roku. Jak wygląda?

Modne fryzury 2022: frosted hair, czyli efekt "mrożonych włosów". Ta koloryzacja to hit

Dzięki technice koloryzacji baleyage farby w jasnych odcieniach nadal będą królować w salonach fryzjerskich. Przy ich użyciu możemy bowiem wykonać bardzo modne farbowanie w stylu milk tea hair lub frosted hair. 

Redakcja poleca

"Mrożone włosy" to efekt, który możemy uzyskać poprzez połączenie naturalnych brązów z chłodnymi odcieniami blondu. Dzięki temu na nasze kosmyki będą przypominały zaszronioną szybę. 

W tej technice chłodne odcienie blondu kontrastują z ciemniejszym, naturalnym kolorem. (...) Efekt frosted hair jest łatwy do utrzymania i został opracowany tak, aby dopasowywał się do naturalnego koloru włosów - powiedział stylista Stuart Marsh w rozmowie z refinery29.com. 

Zobaczcie, jak wygląda ta koloryzacja. 

Zobacz także:  Caramel latte to hitowa koloryzacja wiosny 2022. Zobacz, jak wygląda

Modne fryzury 2022

W tym roku stawiamy na przyciemnianie pasm. Właśnie dlatego jedną z najmodniejszych koloryzacji będzie farbowanie w stylu expensive brunette. Te panie, które chcą nieco wyszczuplić twarz, powinny natomiast zdecydować się na konturowanie włosów

W trendach jest też coś dla odważnych. Absolutnym hitem w najbliższych miesiącach będą bowiem takie koloryzacje jak pink hair oraz "Very Peri"

Zobacz także:  Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Te gwiazdy mają siwe włosy. Takie fryzury dodają im uroku [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: refinery29.com