Obserwuj w Google News

Ula Chincz zmieniła fryzurę na bardzo modnego boba. Fanka: "Myślałam, że to Lady Di"

2 min. czytania
09.03.2021 11:05
Zareaguj Reakcja

Ula Chincz postanowiła zmienić fryzurę na wiosnę. Postawiła na bardzo modnego boba z grzywką, a fani porównują ją do księżnej Diany.

Ula Chincz uśmiechnięta w zielonej sukience na czerwonym dywanie
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Ula Chicz od lat wierna jest krótkim włosom. Z okazji wiosny postanowiła jednak nieco zaszaleć z fryzurą. Prezenterka postawiła na odważne, ale też modne cięcie tego roku. Bob z grzywką, na którego się zdecydowała, to połączenie dwóch największych trendów najbliższych miesięcy. Fani Uli Chincz są zachwyceni jej metamorfozą. Co ciekawe, wielu z nich zauważyło ogromne podobieństwo swojej idolki do... księżnej Diany. Wy też je widzicie? Sami zobaczcie, jak Ula Chincz prezentuje się w nowej fryzurze.

Zobacz także: Natalia Przybysz zmieniła fryzurę. Postawiła na bardzo modne cięcie oraz kolor

Modne fryzury 2021: Ula Chincz ma boba z grzywką. Wygląda jak Diana?

Ula Chincz jakiś czas temu zaczęła zapuszczać włosy. Dzięki temu jej pixie należy już do przeszłości, a teraz przyszedł czas na wiecznie modnego boba.

Redakcja poleca

Nie jest to jednak klasyczne uczesanie tego typu. Prezenterka zdecydowała się bowiem urozmaicić je równie modną w tym roku grzywką w stylu heavy bangs

Fani Chincz są zachwyceni jej nową fryzurą. Niektórzy zauważyli, że dzięki niej dziennikarka stała się łudząco podobna do księżnej Diany.

Pani Ulo, myślałam, że to Lady Di. 
 
Mamy sobowtóra księżnej Diany. 
 
Rola Lady Diany murowana. 
 
Piękna fryzurka - piszą internauci.

Wy też myślicie, że Ula Chincz przypomina teraz Dianę? 

Zobacz także: Olga Bołądź zmieniła fryzurę. Postawiła na prawdziwy hit tego roku

Modne fryzury 2021

Boby i grzywki to największe trendy 2021 roku. Wśród nich królują modern inverted bob, soft bob, wispy bangs oraz subtle bangs.

Jeżeli jednak nie czujesz się dobrze w takim uczesaniu, zawsze możesz zdecydować się na fryzurę w stylu lat 60., jeżeli tylko masz dłuższe włosy. Panie o krótkich kosmykach wciąż powinny stawiać na pixie cut

Zobacz także:  Fryzury i makijaże ze Złotych Globów. Gwiazdy postawiły na największe trendy 2021 roku

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.

Modne fryzury damskie na 2021 rok. TOP 10 inspiracji dla każdej długości włosów