Obserwuj w Google News

Selena Gomez zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na najmodniejsze cięcie tego sezonu

2 min. czytania
22.10.2021 13:26
Zareaguj Reakcja

Selena Gomez ostatnio zaskoczyła swoich fanów. Artystka przeszła dużą metamorfozę i znacznie skróciła włosy. Jak podoba wam się w nowym wydaniu?

Modne fryzury 2021: Selena Gomez postawiła na ostre cięcie
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Metamorfozy gwiazd to temat, który budzi duże zainteresowanie. Nie ma się zresztą co dziwić. W końcu każdy fan chce wiedzieć, na jaką nową fryzurę postawiła jego idolka. W ten sposób można się zainspirować, a przy okazji poznać najgorętsze trendy włosowe. Ostatnio na sporą metamorfozę zdecydowała się Selena Gomez. Artystka postawiła na najmodniejsze cięcie tego sezonu!

Redakcja poleca

Modne fryzury 2021: Selena Gomez postawiła na ostre cięcie

Selena Gomez to amerykańska piosenkarka, aktorka, a także producentka filmowa. Artystka zachwyca jednak nie tylko talentem, ale i wyjątkową urodą. Nic więc dziwnego, że stała się inspiracją dla kobiet na całym świecie.

Zobacz także:  Wiktoria Gąsiewska w hitowej fryzurze. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Selena Gomez, jak sama przyznaje, uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Widzieliśmy już ją w wersji blond, przez jakiś czas miała kasztanowe włosy, niejednokrotnie decydowała się także na zrobienie grzywki. Przez większość kariery występuje jednak w ciemnych, długich włosach z przedziałkiem na środku. Teraz jednak możemy zapomnieć o tym wizerunku gwiazdy. Selena Gomez właśnie przeszła kolejną metamorfozę.

Tym razem artystka mocno skróciła włosy. Kilka dni temu zaprezentowała się fanom na TikToku w eleganckim bobie.

Jak podoba wam się gwiazda w nowym wydaniu?

Selena Gomez zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na najmodniejsze cięcie tego sezonu

Metamorfoza Seleny Gomez bardzo spodobała się jej fanom. Obserwatorzy gwiazdy nie szczędzą jej komplementów pod nowym filmem. Część osób uważa, że artystce nawet bardziej pasują krótkie włosy.

Bob to jedna z tych klasycznych damskich fryzur, które nigdy nie wychodzą z mody i zawsze są na topie. Polega na równym skróceniu włosów, najczęściej do wysokości brody. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że pasuje praktycznie do każdego kształtu twarzy, a w dodatku potrafi pięknie podkreślić zdrowe i lśniące włosy. Ponadto - co dla wielu osób jest szczególnie ważne - nie wymaga długiego układania.

Zobacz także:  Domowy kosmetyk na porost włosów. Jeden z głównych składników znajdziesz w kuchni

RadioZET.pl