Obserwuj w Google News

Ta mgiełka utrwalająca makijaż to hit. Kosztuje tylko 12,90 zł

1 min. czytania
18.02.2022 12:55
Zareaguj Reakcja

Nawet najlepiej wykonany makijaż wymaga specjalnego zabezpieczenia. Sprawdźcie, jaki kosmetyk powinniście zastosować, by cieszyć się nim jak najdłużej.

pielegnacja twarzy
fot. Shutterstock

Ta niedroga mgiełka do utrwalania makijażu od paru tygodni jest hitem w sieci. Kilka dni temu kosmetyk został przeceniony, dlatego teraz kupicie go z dużą zniżką. Dowiedzcie się, ile kosztuje oraz jak go stosować.

Zobacz także: Kosmetyki marki Lirene w Biedronce. Wszystkie kupisz w cenie 9,99 zł

Mgiełka utrwalająca makijaż Makeup Revolution za 12,90 zł

Po wykonaniu makijażu warto sięgnąć po mgiełkę utrwalającą marki Makeup Revolution. Kosmetyk kosztuje teraz tylko 12,90 zł. Ten łatwy w użyciu produkt zapobiega blaknięciu oraz rozmazywaniu się makijażu. Spray dodatkowo zapewnia matowe wykończenie, a także zapobiega nadmiernemu wydzielaniu się sebum.

Redakcja poleca

Produktu należy używać z odległości około 20 cm i dokładnie spryskać nim twarz. Po kilku minutach mgiełka wyschnie i przedłuży trwałość makijażu nawet o kilkanaście godzin. Takie utrwalenie warto stosować na co dzień.

Screenshot 2022-02-18 at 08-48-19 Makeup Revolution Glass Glow Fix Dewy Fixing Spray Mgiełka do utrwalania makijażu 100ml
fot. mintishop.pl

Jak stosować mgiełkę utrwalającą? Podpowiadamy

Mgiełkę stosuje się jako ostatni krok w czasie wykonania makijażu. Kosmetyk należy rozpylić w odległości około 20 cm od twarzy. Należy to robić przy zamkniętych oczach oraz ustach.

Zobacz także: Ta domowa maska to hit w pielęgnacji zniszczonych końcówek. Zrobisz ją w mniej niż 5 minut

Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock