Obserwuj w Google News

Sandra Kubicka zmieniła fryzurę. Postawiła na modną grzywkę, która jest hitem roku 2021

2 min. czytania
21.04.2021 08:49
Zareaguj Reakcja

Sandra Kubicka od jakiegoś czasu eksperymentuje ze swoim wyglądem. Najpierw zmieniła kolor włosów, stawiając na chłodniejszy odcień, a teraz poszła o krok dalej i zdecydowała się na ostre cięcie. Modelka wybrała grzywkę "curtain bangs", która jest hitem 2021 roku.

Sandra Kubicka zmieniła fryzurę. Postawiła na modną grzywkę, która jest hitem roku 2021
fot. Piotr Molecki/East News

Metamorfozy gwiazd to temat, który od zawsze budzi ogromne zainteresowanie. Każdy w końcu chce dowiedzieć się, na jaki kolor włosów czy też cięcie postawiła jego idolka. Jest to doskonała okazja do zainspirowania się i poznania najnowszych hitów fryzjerskich. Ostatnio na modną grzywkę zdecydowała się Sandra Kubicka. Sprawdźcie, jak wygląda polska modelka w nowej fryzurze.

Redakcja poleca

Metamorfozy gwiazd 2021: Sandra Kubicka zmieniła fryzurę i postawiła na modną grzywkę

Sandra Kubicka ze względu na wykonywany zawód oraz podpisane kontrakty długo nie mogła nic zmienić w swoim wyglądzie. Jakiś czas temu postanowiła jednak zaszaleć i zaczęła eksperymentować ze swoją fryzurą. Na początku marca zmieniła kolor włosów i zdecydowała się na chłodniejszy odcień blondu z ciemniejszą górą. Teraz modelka poszła o krok dalej.

Sandra Kubicka po raz kolejny zaszalała u fryzjera i postawiła na modną grzywkę "curtain bangs". Okazuje się, że decyzję podjęła chwilę przed opuszczeniem salonu. Jak sama pisze, skończyła pić kawę i zaczęła zbierać się do wyjścia, ale w ostatnim momencie poprosiła fryzjerkę o cięcie. 

NIGDY w życiu nie miałam grzywki, bo nie mogłam... a że teraz mogę robić co chce, no to... - czytamy w poście modelki na Instagramie.

Fani i znajomi gwiazdy nie kryją swojego zachwytu. Pod postem modelki w mediach społecznościowych można znaleźć wiele pozytywnych opinii. Niektórzy twierdzą, że Sandra Kubicka w nowej fryzurze przypomina Joannę Przetakiewicz.

10 lat młodziej!
 
Sandra, wyglądasz przepięknie.
 
Młodsza wersja Joanny Przetakiewicz.

A wam, jak się podoba końcowy efekt?

Curtain bangs to modna grzywka, która jest hitem 2021 roku

"Curtain bangs" to nic innego jak długa grzywka opadająca na boki. Może sięgać nawet do linii żuchwy, wszystko zależy od naszych preferencji. Niewątpliwą zaletą fryzury jest to, że pasuje do wielu kształtów twarzy. Takie cięcie optycznie ją wysmukli, jednocześnie eksponując oczy i kości policzkowe. Nic więc dziwnego, że grzywka cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Można ją układać na szczotce lub w mokre włosy wklepać piankę i następnie dokładnie wysuszyć. Ułożenie takiej grzywki zajmuje dosłownie chwilę i nie wymaga specjalnych umiejętności.

Sprawdź, jak wyprostować włosy bez prostownicy.

Jak wyprostować włosy bez prostownicy?

RadioZET.pl