Obserwuj w Google News

Kasia Cichopek postawiła na ostre cięcie. To najmodniejsza fryzura tego sezonu

2 min. czytania
10.09.2021 09:04
Zareaguj Reakcja

Jakiś czas temu Katarzyna Cichopek przeszła sporą metamorfozę. Po jej długich, lekko falowanych włosach, nie ma ani śladu. Podoba wam się gwiazda "M jak miłość" w takim wydaniu?

Metamorfozy gwiazd: Kasia Cichopek zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na modne cięcie
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EASTNEWS

Metamorfozy gwiazd to temat, który za każdym razem budzi duże zainteresowanie. Nie ma się zresztą co dziwić. W końcu każdy fan chce dowiedzieć się, na jakie uczesanie postawiła jego idolka. W ten sposób można nie tylko poznać najnowsze trendy fryzjerskie, ale i zainspirować się do zmiany koloru czy też długości swoich kosmyków.

Jakiś czas temu sporą metamorfozę przeszła Kasia Cichopek. Aktorka postawiła na ostre cięcie, które jest hitem tego sezonu. Sprawdźcie, jak wygląda gwiazda serialu "M jak miłość" w nowym wydaniu.

Redakcja poleca

Metamorfozy gwiazd: Kasia Cichopek zmieniła fryzurę

Katarzyna Cichopek to aktorka i prezenterka telewizyjna. Największą popularność przyniosła jej rola w serialu obyczajowym pt.: "M jak miłość", emitowanym na antenie TVP2. Od 2000 roku wciela się w nim w Kingę, jedną z głównych postaci.

Gwiazdę w mediach społecznościowych śledzi pokaźna liczba fanów - jej konto na Instagramie obserwuje ponad 458 tys. osób. Nie da się ukryć, że aktorka stała się inspiracją dla wielu kobiet, które regularnie pytają ją o stylizacje czy fryzurę.

Gwiazda zazwyczaj występuje w długich, lekko falowanych włosach. Nic więc dziwnego, że jej ostatnie zdjęcia na Instagramie wywołały tyle emocji. Aktorka "M jak miłość" pozuje na nich z nową fryzurą. Kasia Cichopek postawiła na ostre cięcie, które jest hitem 2021 roku. 

Kasia Cichopek postawiła na ostre cięcie. To najmodniejsza fryzura tego sezonu

Nowa fryzura Kasi Cichopek to klasyczny bob. To jedno z tych uczesań, które tak naprawdę nigdy nie wychodzą z mody. Jego siła tkwi w prostocie. Polega na równym skróceniu kosmyków, najczęściej do wysokości brody lub ramion. Bob pasuje prawie do każdego kształtu twarzy i potrafi pięknie podkreślić lśniące włosy.

Fani aktorki nie kryją zachwytu nad nową fryzurą gwiazdy. W komentarzach pod zdjęciami Kasi Cichopek można znaleźć wiele pozytywnych opinii.

Jest pani jedną z najpiękniejszych polskich artystek w kraju!
 
Piękna.
 
Wygląda pani jak milion dolarów - brzmią wpisy użytkowników serwisu.

Trzeba przyznać, że Kasia Cichopek w nowej fryzurze wygląda naprawdę olśniewająco. A jak wam podoba się gwiazda w takim wydaniu?

RadioZET.pl