Obserwuj w Google News

Natalia Szroeder przeszła metamorfozę. Gwiazda obcięła włosy na krótko

2 min. czytania
04.10.2021 09:22
Zareaguj Reakcja

Natalia Szroeder zaskoczyła fanów i opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze. Wokalistka przeszła radykalną metamorfozę i obcięła włosy na krótko. Jak podoba wam się gwiazda w nowym wydaniu?

Metamorfozy gwiazd 2021: Natalia Szroeder obcięła włosy na krótko
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Metamorfozy gwiazd to temat, który cieszy się dużą popularnością. Każdy bowiem chce się dowiedzieć, na jaką nową fryzurę postawiła jego idolka czy też idol. W ten sposób można nie tylko poznać najgorętsze trendy włosowe, ale i zainspirować się do zmiany uczesania. Kilka dni temu na radykalną metamorfozę zdecydowała się Natalia Szroeder. Sprawdźcie, jak wygląda wokalistka w krótkich włosach.

Redakcja poleca

Metamorfozy gwiazd 2021: Natalia Szroeder obcięła włosy na krótko

Natalia Szroeder to piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Na swoim koncie ma wiele przebojów. Wydała m.in. takie single jak: "Powinnam?", "Przypływy", "Zamienię Cię" czy "Lustra". 

W zeszły weekend wokalistka zaskoczyła fanów. Tym razem jednak nie chodzi o nowy utwór, a... zmianę fryzury. Natalia Szroeder przeszła ogromną metamorfozę i obcięła włosy na krótko. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie w nowym uczesaniu. 

Metamorfoza piosenkarki bardzo spodobała się jej obserwatorom. Fani podziwiają gwiazdę za jej odwagę. Część z nich uważa, że teraz Natalia Szroeder wygląda jak bohaterka serialu pt. "Dom z papieru" - Tokio. Nie wszyscy jednak są przekonani do nowej fryzury wokalistki. Niektórzy są zdania, że w długich włosach wyglądała o wiele lepiej.

Rewelacja, brawo za odwagę!
 
WOW.
 
Tylko nie to... - brzmią komentarze w sieci.

Natalia Szroeder zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na ostre cięcie

Natalia Szroeder najwidoczniej dobrze orientuje się w najnowszych trendach włosowych. Jej nowa fryzura to tzw. pixie cut, czyli jedno z modniejszych cięć tego sezonu. Takie uczesanie pokochały także gwiazdy światowego formatu, m.in. Katy Perry, Annie Hathaway, Nicole Kidman czy Zoe Kravitz. 

"Pixie cut" polega na dość mocnym pocieniowaniu włosów; na czubku głowy jest ich nieco więcej niż po bokach i z tyłu. Fryzura ta jednak nie pasuje każdemu. Sprawdzi się przede wszystkim u osób, które mają regularne rysy twarzy i owalny kształt buzi. 

Jak wam się podoba takie uczesanie?

RadioZET.pl