Obserwuj w Google News

Anita Werner zmieniła fryzurę. Fani: "Jak krótko ścięła pani włosy!"

1 min. czytania
28.01.2021 09:03
Zareaguj Reakcja

Prezenterka "Faktów" od lat wierna jest swoim krótkim blond włosom. Od czasu do czasu nieco odświeża ich wygląd, ale zmiany te są zwykle minimalne. Tym razem dziennikarka też postawiła na niewielką metamorfozę.

Anita Werner
fot. Jakub Kaminski/East News

Anita Werner pochwaliła się na Instagramie swoim selfie. Na fotografii mamy okazję zobaczyć ją w nowej odsłonie. Dziennikarka podcięła włosy i zrezygnowała z grzywki. Poza tym zmieniła odcień blondu na cieplejszy. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Redakcja poleca

Anita Werner pokazała się w nowej fryzurze

Anita Werner jest jedną z niewielu dojrzałych kobiet, którym chłopięca fryzura dodaje kobiecego uroku. Efekt ten dodatkowo podbija jasna koloryzacja podkreślająca subtelne rysy twarzy prezenterki. Co ciekawe, na początku dziennikarskiej kariery Anita nosiła brązowe włosy, ale na szczęście szybko przekonała się, że w blondzie wygląda znacznie lepiej.

Ostatnio dziennikarka postanowiła jeszcze bardziej skrócić swoje pasma i zaczęła inaczej je układać. Przypomnijmy, że do niedawna Anita nosiła dłuższą grzywkę zaczesaną na bok, a teraz z niej zrezygnowała. Ponadto postawiła na kontrolowany nieład na głowie.

Anita zdecydowała się też na nową koloryzację. Tym razem wybrała ciepły odcień blondu. Internauci twierdzą, że w tej odsłonie Werner prezentuje się świetnie:

Fajna fryzura.
 
Piękna jak zawsze.
 
Jak krótko ścięła pani włosy!

A jak wy oceniacie jej nową fryzurę?

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów. 

Modne fryzury damskie na 2021 rok. TOP 10 inspiracji dla każdej długości włosów