Obserwuj w Google News

Ta maść na wypryski zapewnia rewelacyjne rezultaty i kosztuje tylko 10 zł. Efekt cię zaskoczy

1 min. czytania
19.02.2021 10:58
Zareaguj Reakcja

Szukasz sposobu na pozbycie się uporczywych wyprysków? Drogeryjne kremy przeciwtrądzikowe często nie dają tak dobrych rezultatów, jak lecznicze maści. Aby wyeliminować niedoskonałości i przyspieszyć gojenie się skóry, polecamy zastosować niedrogi produkt z apteki.

wypryski
fot. Shutterstock

Przyczyn pojawiania się wyprysków może być wiele. Czasami, aby je usunąć, wystarczy zmienić dietę, ale najczęściej kluczem do sukcesu jest zmiana pielęgnacyjnych nawyków. Wiele z nas stosuje jednocześnie kilka produktów, które często jeszcze bardziej nasilają trądzik. Zastąp je popularną maścią, a już po kilku dniach zobaczysz pierwsze rezultaty.

Redakcja poleca

Maść na wypryski Tormentiol

Produkty lecznicze z apteki doskonale radzą sobie z trądzikiem i pojedynczymi wypryskami. W celu pozbycia się problemów skórnych do tej pory polecałyśmy wam maści cynkową, ichtiolową i nagietkową. Ale jest jeszcze jeden skuteczny i niedrogi specyfik, który zapewnia podobne efekty.

Maść Tormentiol ma wiele zastosowań i kosztuje tylko 10 zł. Dzięki zawartym w niej składnikom (m.in. wazelinie, wanilinie, ichtamolowi, tlenkowi cynku) zapewnia ona działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne oraz ściągające.

Tormentiol jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy nanieść cienką warstwę produktu na niedoskonałości i poczekać, aż skóra go całkowicie wchłonie. Stosuj go kilka razy na dobę. Kuracja powinna trwać od 7 do 10 dni w zależności od stanu twojej cery. Po tym czasie twoja skóra stanie się gładsza. Sprawdź sama!

Fotografia: doz.pl

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia