Obserwuj w Google News

Marta Żmuda-Trzebiatowska zmieniła kolor włosów do nowej roli!

2 min. czytania
22.05.2019 15:13
Zareaguj Reakcja

W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliście!

Marta Żmuda-Trzebiatowska
fot. Instagram.com/

Marta Żmuda-Trzebiatowska pochwaliła się nowym kolorem włosów. Teraz zdradziła, że przefarbowała się na potrzeby nowej roli. W poście na Instagramie zdradziła szczegóły nowego projektu. Zapowiada się jesień pełna wrażeń!

Marta Żmuda-Trzebiatowska została blondynką

Marta Żmuda-Trzebiatowska w jasnym blondzie to widok jedyny w swoim rodzaju. Aktorka pochwaliła się swoją metamorfozą i zapowiedziała, że tej jesieni zobaczymy ją w serialu "Blondynka". Marta zamieściła długi wpis, w którym zdradziła, że od dawna marzyła o tej roli, jednak dopiero teraz mogła ją przyjąć.

Kochani, już niedługo przede mną nowe zawodowe wyzwanie - zagram panią weterynarz w serialu „Blondynka”. Bardzo się cieszę na to zadanie, ale jednocześnie nachodzi mnie pewna refleksja - jakie zabawne jest życie, a zwłaszcza życie aktora. Wiele lat temu otrzymałam propozycję zagrania Sylwii Kubus, przeczytałam scenariusz pierwszego sezonu, bardzo mi się spodobał. ❤️ Moje serce mocno zabiło, bo postać Sylwii wydała mi się wyjątkowo bliska. Czułam, że opowieść o pani weterynarz skradnie Wasze serca, bo jest ciepła, zabawna, mądra i „swojska”. Mnie ta historia wydała się bliska, z racji miejsca z którego pochodzę. Wychowałam się na Kaszubach, blisko natury. Dziadkowie mieli duże gospodarstwo rolne, w którym hodowali wszystkie możliwe zwierzęta, spędzałam u nich zawsze każde wakacje, czasami pomagałam w pracy, stąd dziś umiem nawet wydoić krowę. ❤️
Życie aktora składa się z nieustannych wyborów. Tak to już jest. W tym samym czasie wygrałam casting do filmu „Śluby panieńskie” w reżyserii Filipa Bajona, a że zagranie Klary było moim marzeniem jeszcze sprzed czasów szkoły teatralnej, wybór był zarazem prosty ... i trudny. Postać Sylwii wraca do mnie po latach, a ja bardzo się z tego powodu cieszę. Już w lipcu wchodzę na plan, będę się starała kontynuować postać, którą tak pięknie zbudowały moje koleżanki: Julia Pietrucha, Joasia Moro i Natalka Rybicka. ❤️ Każda dała Sylwii coś od siebie, ja też się postaram, a Wy trzymajcie proszę za mnie kciuki! - napisała Marta.

W komentarzach pod postem wszyscy zachwycają się nowym kolorem włosów Marty i gratulują jej otrzymania nowej roli.

Trochę mi Shakirę teraz pani przypomina.
 
Piękny blond!
 
Piękna zmiana <3

Marta już nie może doczekać się nowego wyzwania aktorskiego. Nie mamy wątpliwości, że w roli serialowej blondynki sprawdzi się wyśmienicie!