Obserwuj w Google News

Marta Manowska w t-shircie z H&M! Kupisz go za 39,99 zł

1 min. czytania
06.08.2019 14:35
Zareaguj Reakcja

Dziennikarka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje w rockowej stylizacji! Fani pokochali jej t-shirt.

Marta Manowska
fot. instagram.com/martamanowska

Marta Manowska nie może narzekać na brak zajęć. Gwiazda jest gospodynią programu "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Dziennikarka regularnie udziela się również na Instagramie, gdzie śledzi ją prawie 100 tysięcy fanów!

Jedno z ostatnich zdjęć Manowskiej szczególnie przypadło im do gustu. I nie ma się co dziwić - ma na sobie modną i rockową stylizację! Zobaczcie.

Marta Manowska w t-shircie z H&M

Każde zdjęcie Marty Manowskiej, które zamieszcza na instagramowym profilu, spotyka się z zachwytem ze strony jej wiernych fanów. Obserwatorzy uwielbiają prezenterkę za naturalność i szczere wpisy. Kobiety chętnie też inspirują się stylem dziennikarki.

Manowska pochwaliła się sesją zdjęciową w rockowej stylizacji. Dziennikarka wybrała na tę okazję stylizację złożoną z czarnej ramoneski, dżinsowych szortów i modnej koszulki z nadrukiem. T-shirt z nazwą zespołu Led Zeppelin można teraz kupić w popularnej sieciówce!

Okazuje się, że H&M wprowadziło do swojej oferty koszulki z nazwami zespołów. T-shirt z logo Led Zeppelin kosztuje tutaj jedynie 39,99 zł!

Jak wam się podoba taki strój Marty Manowskiej? Pasuje jej?

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.   

Spodnie dzwony wracają! Poznaj najmodniejsze modele spodni i dżinsów o tym kroju