Obserwuj w Google News

Marta Manowska pochwaliła się wysportowaną sylwetką. Gwiazda zdradziła, czemu ją zawdzięcza

2 min. czytania
10.08.2021 09:12
Zareaguj Reakcja

Marta Manowska w ostatnim czasie przeszła spektakularną metamorfozę, a fani gwiazdy TVP są zachwyceni jej nową sylwetką. Teraz prowadząca "Rolnik Szuka Żony" postanowiła zdradzić swój przepis na szczupłą figurę.

Marta Manowska pochwaliła się wysportowaną sylwetką. Gwiazda zdradziła, czemu ją zawdzięcza
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Triki urodowe gwiazd to temat, który za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem. W końcu każdy chce dowiedzieć się, jaki jest przepis na idealną sylwetkę czy też pielęgnację jego idolki. Jakiś czas temu gwiazda TVP Marta Manowska zdradziła sekret swojej figury. Okazuje się, że prowadząca program "Rolnik Szuka Żony" ćwiczy razem z jedną z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce.

Redakcja poleca

Metamorfozy gwiazd 2021: Marta Manowska pochwaliła się wysportowaną sylwetką

Marta Manowska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna, której największą popularność przyniósł program "Rolnik Szuka Żony" emitowany na antenie TVP od 2014 roku. Dzięki poczuciu humoru i pogodnemu usposobieniu już po kilku pierwszych odcinkach gwiazda zaskarbiła sobie sympatię widzów. Teraz Martę Manowską na Instagramie obserwuje ponad 163 tys. osób, które z zaciekawieniem śledzą jej poczynania w sieci. 

W ostatnich dniach jej profil w mediach społecznościowych zalała fala zdjęć z wakacji. Fani prezenterki telewizyjnej zachwycają się jednak nie tylko pięknymi krajobrazami. Ich uwagę przykuła także wysportowana sylwetka gwiazdy TVP. W końcu Manowska postanowiła zdradzić, w jaki sposób udało jej się ją osiągnąć. Okazuje się, że prowadząca "Rolnik Szuka Żony" ostro wzięła się za treningi. Ćwiczy razem z Ewą Chodakowską, czyli jedną z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce.

Marta Manowska zdradziła sekret swojej szczupłej figury

Marta Manowska w najnowszym poście na Instagramie przyznała, że przez ostatnie 90 dni ćwiczyła aż 6 razy w tygodniu. 

Okazało się, ze można. Można po 12h na planie, można gdy jest się w podróży, można na wakacjach, można gdy cała ekipa w hotelu już śpi - napisała.

Gwiazda TVP dodała także, że teraz przechodzi na inny system ćwiczeń, który sama sobie zaprojektowała, bazując na treningach Ewy Chodakowskiej. Na koniec nie zabrakło również podziękowań dla trenerki fitness.

Fani Marty Manowskiej nie kryją zachwytu nad jej nową sylwetką. Pod postem zamieszczonym na profilu gwiazdy w mediach społecznościowych można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy.

Podziwiam i gratuluję wytrwałości!
 
Szacun - piszą internauci.

RadioZET.pl