Obserwuj w Google News

Sieć Intersport może przejąć Go Sport? Są ambitne plany

2 min. czytania
03.11.2022 13:54
Zareaguj Reakcja

W mediach pojawiły się informacje, które zainteresują fanów sklepów sportowych. Jeden z takich nie działa już w naszym kraju od kilku miesięcy i nie wróci na nasz rynek raczej nigdy. Teraz okazuje się, że jego placówki mogą być przejęte przez Intersport. 

Sklep Intersport
fot. Shutterstock

W ostatnim czasie głośno było o sankcjach nałożonych na sieć sklepów Go Sport. Początkowo nic nie zapowiadało, że wszystko potoczy się tak tragicznie. Skończyło się na tym, że zakupów w tym miejscu nie możemy robić już od połowy kwietnia. Teraz wiadomo, że za kilka dni cały majątek zostanie sprzedany innej firmie. Na liście zainteresowanych jest m.in. Intersport.

Zobacz także:  W tym sklepie będzie się pracować tylko 4 dni. Znana marka modowa szykuje zmiany 

Intersport wykupi sklepy Go Sport?

Sieć sklepów sportowych Intersport od zawsze była konkurencją dla Go Sport. Teraz firma ma okazję wzbogacić się na upadku tych przedsiębiorców. Po tym, jak ogłoszono, że cały ich majątek jest na sprzedaż, szybko się nim zainteresowano.

Redakcja poleca

Informacje na temat sprzedaży Go Sport dostępne są m.in. na byłej stronie internetowej sklepu. Wiadomo, że oferta kupna ważna jest do 4 listopada i jeszcze w tym miesiącu poznamy kolejnych właścicieli upadłej firmy. Zgodnie z harmonogramem nowa umowa powinna być podpisana już 16 grudnia tego roku.

Przejęcie sklepów Go Sport przez Intersport byłoby dla marki dużą szansą na rozwój. Jak wiadomo, ona też bardzo mocno ucierpiała finansowo, zwłaszcza w czasie pandemii i kryzysu gospodarczego.

Czy miłośnicy Go Sport przerzucą się na Intersport?

Miłośnicy sklepów Go Sport już od kilku miesięcy muszą robić zakupy w konkurencyjnych sieciach. Jedną z nich jest właśnie Intersport. Wspomniana marka dysponuje bardzo podobnym rodzajem asortymentu, co ich były konkurent.

Na miejscu można znaleźć nie tylko modne ubrania związane z prawie każdym rodzajem aktywności fizycznej, ale też ciekawe urządzenia, sprzęty i praktyczne gadżety.

Obecnie sieć dysponuje 36 sklepami w Polsce. Zdobycie nowego majątku wiąże się z ambitnymi planami i celami. O tym, czy swój dalszy rozwój będą oni zawdzięczać odkupieniu Go Sport, przekonamy się już niebawem.

Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock