Obserwuj w Google News

Ulubione kosmetyki Mariny do makijażu. Są niedrogie i łatwo dostępne

1 min. czytania
27.08.2019 13:32
Zareaguj Reakcja

Wokalistka słynie z nienagannego makijażu, którym inspirują się jej obserwatorki. Okazuje się, że używa do niego niedrogich kosmetyków!

Marina
fot. instagram.com/marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna uchodzi za jedną z najpiękniejszych znanych Polek. Żona Wojciecha Szczęsnego ma nienaganną figurę i świetny gust. Zawsze doskonale prezentuje się "na ściance", a fani pod zdjęciami dopytują, jak o robi.

Marina wielokrotnie podkreślała, że makijaż robi sobie sama. Wiemy już, jakich kosmetyków do tego używa. Będziecie zaskoczeni!

Marina używa do makijażu kosmetyków Wibo

Marina zawsze świetnie wygląda, a jej makijaż już na niejednej osobie zrobił wrażenie. Gwiazda zamieściła ostatnio w sieci zdjęcie, na którym zaprezentowała kosmetyki, których używa do makijażu.

Okazuje się, że to dobrze wszystkim znane kosmetyki Wibo. Wokalistka trzyma na zdjęciu paletę cieni do powiek "GO NUDE Heartbreaker". W środku znajdziecie aż 12 kolorów w cenie niecałych 50 zł.

Marina zaprezentowała też makijaż, który uzyskała dzięki użyciu tych produktów. Jak wam się podoba?

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.         

Spodnie dzwony wracają! Poznaj najmodniejsze modele spodni i dżinsów o tym kroju