Obserwuj w Google News

Marcelina Zawadzka w kostiumie za 165 zł. Praktyczny i bardzo seksowny!

1 min. czytania
20.08.2019 09:20
Zareaguj Reakcja

Była Miss Polonia pokazała na Instagramie gorące zdjęcia z Sardynii. W jednoczęściowym kostiumie kąpielowym, pozując na jachcie, prezentuje się znakomicie!

Marcelina Zawadzka
fot. instagram.com/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka to jedna z najpiękniejszych polskich gwiazd. Była Miss Polonia od jakiegoś czasu prowadzi "Pytanie na śniadanie", które zagwarantowało jej niemałą popularność. Niedawno gwiazda wybrała się na upragniony wypoczynek na bajkową Sardynię. I właśnie pokazała zdjęcia z tego wyjazdu!

Prezenterka telewizyjna wypoczywa na jachcie, gdzie prezentuje kobiece kształty w seksownym kostiumie kąpielowym. Musicie zobaczyć te zdjęcia.

Redakcja poleca

Marcelina Zawadzka w kostiumiue Triumph

Marcelina Zawadzka ma piękną figurę, którą uwielbia podkreślać kobiecymi strojami. W pracy często widujemy ją w seksownych sukienkach, które eksponują jej długie nogi i dekolt. Z kolei na wakacjach prezenterka wrzuca na totalny luz.

Zawadzka zamieściła w sieci kilka ujęć z jachtu. Pływała nim po wybrzeżach Sardynii. Uwagę fanów modelki zwrócił przede wszystkim jednoczęściowy kostium kąpielowy, który założyła na tę wyprawę. Podkreślił on jej kobiece kształty.

Warto dodać, że to projekt znanej marki Triumph. Teraz kostium można kupić o połowę taniej - kosztuje jedynie 165 zł.

Jak wam się podoba?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.