Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek-Majdan w modnych espadrylach. Kupisz je za 89 złotych!

1 min. czytania
18.06.2019 15:26
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek-Majdan często wybiera drogie ubrania. Tym razem było inaczej! Znana prezenterka postawiła na modne espadryle, na które stać większość z nas.

Małgosia Rozenek-Majdan w tanich espadrylach
fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia tworzyć nietuzinkowe stylizacje. Prezenterka bardzo chętnie łączy tanie elementy stroju z droższymi ubraniami od projektantów. Niedawno na Instagramie zaprezentowała klasyczny zestaw, do którego dodała modne w tym sezonie espadryle.

Redakcja poleca

Małgorzata w butach z popularnego sklepu

Gwiazda wie, w jakich sklepach szukać modowych inspiracji. Na profilu jednej z popularnych marek pojawiło się zdjęcie Małgosi, która ma na stopach beżowe espadryle. Model Małgorzaty kupicie w sklepie internetowym DeeZee za 89,99 złotych. Ten charakterystyczny fason dostępny jest w rozmiarach od 35 do 42. Musicie się jednak pośpieszyć, ponieważ tak tanie buty szybko znikają ze sklepów.

fot. materiały deezee.pl/ espadryle 89,99 złotych

Lubicie stylizacje Małgosi?

Zobacz także:  Anna Wendzikowska z modną torebką za 99 złotych. Teraz kupicie ją w Biedronce!

 

Zaskakiwały naturalności, elegancją i szykiem. Ich życie wyglądało jak historia z bajki. Prawda często była zupełnie inna. Ikony seksapilu miały na swoim koncie skandale i zdrady, a ich życie nie było tak kolorowe, jak wszystkim się wydawało.