Obserwuj w Google News

Małgorzata Kożuchowska w zachwycającej sukience. "Kreacja boska"

2 min. czytania
07.02.2023 13:50
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Kożuchowska przez wiele kobiet uznawana jest za ikonę stylu. Panie chętnie podpatrują stylizacje aktorki i inspirują się nimi. W weekend (5 lutego) gwiazda opublikowała na swoim instagramowym koncie zdjęcie wiosennej stylizacji. Małgorzata Kożuchowska zapozowała w kolorowej, zwiewnej, plisowanej sukni. Pod postem posypały się komplementy. „Piękniejszej nie widziałam” – orzekła jedna z fanek.

Małgorzata Kożuchowska w zachwycającej sukience
fot. East News

Małgorzata Kożuchowska to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych aktorek w Polsce. Ma na koncie wiele ról serialowych i filmowych. Rozpoznawalność zawdzięcza postaci Hanki Mostowiak, w którą wcielała się w serialu „M jak miłość” w latach 2001-2011. Małgorzata Kożuchowska zgrała także Ewę Szańską w „Kilerze”, Różę w „Senności”, a także Monikę Boreckę „Drugiej szansie” i Natalię Boską w „Rodzince.pl”. Oczywiście to tyko niektóre z wielu ról w dorobku aktorki.

Redakcja poleca

Małgorzata Kożuchowska. Aktorka i ikona stylu

Małgorzata Kożuchowska jest utalentowaną i zapracowaną artystką. Aktywnie prowadzi również media społecznościowe. Na Instagramie często dzieli się z fanami informacjami o nowych projektach artystycznych, w których bierze udział. Pokazuje także jak spędza wolny czas.

Fanki Małgorzaty Kożuchowskiej bardzo często zwracają uwagę na to, jak ubiera się gwiazda. Instagramowe konto artystki jest kopalnią modowych inspiracji. 51-letnia aktorka doskonale zna się na modzie. Nie boi się odważnych kolorów i ekstrawaganckich wzorów. Swoimi wyborami inspiruje inne kobiety.

Zobacz również:  Małgorzata Kożuchowska o patologii na planie filmowym. "Pokrzykiwał i poganiał mnie"

Małgorzata Kożuchowska w zwiewnej sukni. Wygląda fenomenalnie!

Kożuchowska doskonale zna się na trendach. W weekend (5 lutego) opublikowała na Instagramie efekty sesji zdjęciowej. Aktorka na zdjęciach ma na sobie długą, zwiewną suknie w różnobarwne wzory. Wygląda zmysłowo i bardzo kobieco.

Suknia, w której zapozowała Małgorzata Kożuchowska składa się z dwóch części. Dół kreacji zdobią plisy. Góra przypomina natomiast bluzkę wiązaną pod szyją. Aktorka do stylizacji dobrała klasyczną marynarkę w ciemnym kolorze. Postawiła na prostą fryzurę – rozpuściła włosy. Efekt bardzo spodobał się obserwatorom aktorki. Pod postem nie brakowało zachwytów. „Jak zwykle klasa” – napisała jedna z fanek gwiazdy.

Wow pani Małgosiu,jak zwykle sztos! Piękna ,gustowna i jakże zwiewna sukienka!
Piękna sukienka pełna kolorów, które tworzą klimat świetnej zabawy.