Obserwuj w Google News

To założyła na premierę "Chłopów". Zdeklasowała konkurencję?

2 min. czytania
06.10.2023 11:40
Zareaguj Reakcja

Wiele Polek uważa Małgorzatę Kożuchowską za współczesną ikonę stylu. Aktorka już nie raz udowodniła, że doskonale zna się na modzie i trendach. Tym razem gwiazda zachwyciła na warszawskiej premierze filmu "Chłopi". Na tę niezwykłą okazję wybrała długą, czarną suknię wykonaną z mięsistego materiału. Wyglądała niezwykle elegancko, ale również nowocześnie.

Małgorzata Kożuchowska Chłopi
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Kożuchowska jest bez wątpienia jedną najpopularniejszych polskich aktorek teatralnych, serialowych i filmowych. Rozpoznawalność zdobyła dzięki roli Hanki Mostowiak, w którą wcielała się w serialu „M jak miłość” w latach 2001-2011. Gdy Małgorzata Kożuchowska ogłosiła, że postanawia rozstać się z obsadą popularnej telenoweli, jej fani byli zdruzgotani. Gwiazda jednak szybko została zasypana ciekawymi propozycjami zawodowymi. Zgrała między innymi Monikę Boreckę w „Drugiej szansie” oraz Natalię Boską w „Rodzince.pl”.

Grafik Małgorzaty Kożuchowskiej zapełniony jest po brzegi. Aktorka niezmiennie cieszy się bowiem ogromną sympatią widzów. Niedawno wcieliła się w rolę Organiściny w filmie "Chłopi". Produkcja powstała dzięki nowatorskiej technice animacji, która wprawia ręcznie malowane obrazy w ruch. To tegoroczny polski kandydat do Oscara.

Redakcja poleca

Plejada gwiazd na premierze „Chłopów”

Piątego października w Warszawie, a dokładnie w Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu "Chłopi" w reżyserii Hugha Welchmana i Doroty Kobieli-Welchman. Wydarzenie swoją obecnością uświetniło wiele gwiazd. Na czerwonym dywanie nie zabrakło odtwórców głównych ról: Kamili Urzędowskiej i Mirosława Baka, a także: Małgorzaty Foremniak, Ewy Kasprzyk, Doroty Stalińskiej, Soni Bohosiewicz, Macieja Musiała czy też Julii Wieniawy. Na premierze pojawiła się także Małgorzata Kożuchowska. Aktorka wcielająca się w rolę Organiściny – jak zawsze – prezentowała się bardzo elegancko.

Zobacz również:  Agnieszka Kaczorowska-Pela w modnym swetrze. Ten model to hit jesieni

Zdeklasowała konkurencję. Na premierze „Chłopów” wyglądała wybitnie!

Małgorzata Kożuchowska na uroczystą premierę filmu „Chłopi” postanowiła założyć długa czarną suknię z gorsetowym wykończeniem. Kreacja aktorki wykonana była z mięsistego materiału – to sprawiło, że wyglądała niezwykle nowocześnie i ciekawie. Gwiazda na ramiona narzuciła gruby pled, który nadał szykownemu outfitowi rustykalny charakter.

EN_01599391_0384
fot. fot. Pawel Wodzynski/East News

Kożuchowska zaczesała włosy w koka. Do nowoczesnej i eleganckiej kreacji dobrała klasyczne, lakierowane, czarne czółenka.

Nie przegap
5 trendów na jesień
5 Zobacz galerię
fot. shutterstock_Creative Lab