Obserwuj w Google News

Wypróbuj najlepszy makijażowy trik na zatuszowanie zmarszczek. Będziesz potrzebować do tego korektora

2 min. czytania
26.04.2021 11:41
Zareaguj Reakcja

Chcesz zatuszować pierwsze oznaki starzenia się skóry? Najlepsze rezultaty osiągniesz dzięki odpowiedniemu makijażowi. Wypróbuj ulubiony trik wizażystek, dzięki któremu twoja cera będzie wyglądała na znacznie gładszą.

makijaż
fot. Shutterstock

Nawet dobrej jakości kosmetyki i zabiegi mogą nie poradzić sobie z usunięciem zmarszczek. W takich sytuacjach warto skorzystać z makijażowych trików, które natychmiast nas odmłodzą. Podpowiadamy, jak szybko i skutecznie zakamuflować nieestetyczne linie wokół ust i oczu za pomocą korektora.

Redakcja poleca

Makijażowy trik na zatuszowanie zmarszczek

Istnieje wiele różnych metod na ukrycie zmarszczek. Jedną z nich jest banalnie prosty trik z użyciem korektora. Za jego sprawą już po chwili twoja cera będzie wyglądała na wyraźnie odmłodzoną.

Do wykonania tej metody potrzebny ci będzie korektor o ton jaśniejszy od twojego podkładu lub kremu BB. Kiedy już go przygotujesz, nanieś odrobinę produktu opuszkami palców wzdłuż zmarszczek wokół oczu i ust. Następnie upewnij się, że kosmetyk idealnie wtopił się w skórę i nie pozostawił zbyt jasnych śladów.

Korektor do twarzy tuszuje niedoskonałości i rozjaśnia cerę, dzięki czemu twarz wygląda na jedwabiście gładką. Jeżeli do tej pory nie stosowałaś tego triku, koniecznie go wypróbuj.

Zobacz też:  Jak rozjaśnić za ciemny podkład? Oto trzy domowe sposoby, które są proste i skuteczne

Jak zatuszować zmarszczki za pomocą makijażu?

Chcesz sprawić, aby twoja cera stała się nie tylko gładka, ale też promienna? Zaaplikuj róż od linii ucha do płatków nosa. Pamiętaj jednak, aby nie używać rozświetlacza, ponieważ zamiast zatuszować zmarszczki, jeszcze bardziej je podkreśli.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia