Obserwuj w Google News

Ma 48 lat, a wygląda na 30. Zdradziła sekret młodego wyglądu

2 min. czytania
18.05.2023 10:12
Zareaguj Reakcja

Ludzie myślą, że 48-letnia tiktokerka jest kilkanaście lat młodsza. „Wyglądasz na trzydzieści, dobra robota” - komentują internauci.

tiktokerka
fot. tiktok.com/therealmichellesilva

Wiele osób, chcąc jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem dba o zdrowy styl życia, korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej lub sięga po inne triki, które odejmują lat. Ostatnio pisaliśmy o 42-letniej influencerce Natalie, która twierdzi, że świeży i promienny wygląd jej cery to zasługa dobrze wykonanego makijażu, a szczególne stosowania specjalnej techniki nakładania korektora.

Swoją receptą na zachowanie młodego wyglądu podzieliła się też inna 48-letnia tiktokerka, do której nagrania dotarł portal thesun.co.uk. Wielu internautów obserwujących jej profil twierdzi, że kobieta wygląda na znacznie mniej lat, niż ma w rzeczywistości.

Redakcja poleca

Ludzie są pod wrażeniem jej młodego wyglądu

Michelle prowadzi profil na TikToku z różnymi poradami dotyczącymi dbania o urodę. Jej konto ma ponad 60 tysięcy obserwujących. Na jednym z nagrań kobieta powiedziała, w czym tkwi tajemnica jej młodego wyglądu. Kobieta stwierdziła, że nie jest to wyłącznie kwestia genów czy botoksu.

Według niej kluczowe jest to, aby skutecznie chronić skórę i zapewnić jej odpowiednią pielęgnację jak najwcześniej, dzięki czemu opóźnimy procesy jej starzenia się. Na prowadzonym przez siebie profilu wspomniała również o tym, że sama sięga m.in. po filtry przeciwsłoneczne. Ponadto dodatkowo dla lepszego samopoczucia codziennie stosuje afirmacje.

Zobacz także: Tiktokerka ma 72 lata, a wszyscy twierdzą, że wygląda na 50. Zdradziła, jak to robi

Komplementy od internautów

Jak widać metody Michelle przynoszą bardzo dobre rezultaty, bowiem wielu internautów jest zachwyconych jej młodym wyglądem. Pod nagraniami kobiety pojawia się mnóstwo pochlebnych komentarzy. Niektóre osoby nie mogą uwierzyć, że kobieta ma 48 lat:

Mam 30 lat, wyglądasz jakbyś była w moim wieku.
 
Wyglądasz tak młodo – można przeczytać w komentarzach.
 

Zobacz także: Ma 50 lat. Ludzie uważają, że powinna zmienić styl. „Nieadekwatny do wieku”

RadioZET.pl/thesun.co.uk