Obserwuj w Google News

Ma 74 lata i niesamowitą figurę. Jej zdjęcia w sieci robią furorę

2 min. czytania
30.11.2022 15:18
Zareaguj Reakcja

Na Instagramie furorę robi konto pewnej 74-latki, która udowadnia, że wiek to tylko liczba. Kobieta może pochwalić się bowiem niesamowitą sylwetką i doskonałą kondycją. Zobaczcie, jak osiągnęła takie rezultaty.

Norma Williams
fot. instagram.com/spoletorentals/

Internet to prawdziwa kopalnia historii ludzi, którzy inspirują innych. W mediach społecznościowych roi się bowiem od profili prowadzonych przez ludzi, którzy zmienili swoje życie na lepsze i dzisiaj zarażają tym innych. Taką postacią z pewnością jest Norma Williams. 74-latka na każdym kroku udowadnia bowiem, że wiek to tylko liczba. Zwraca jednak uwagę na to, że warto o siebie dbać, aby nie odczuwać upływu czasu.

Fit seniorka ma tysiące obserwatorów, którzy nie mogą uwierzyć, że w swoim wieku wygląda tak dobrze. A ona zdradza, jak osiągnęła te efekty i namawia innych do takich samych działań.

Zobacz także: Polka schudła 100 kg w 3,5 roku. Efekt jej metamorfozy robi furorę w sieci

Norma Williams ma 74 lata i niesamowitą figurę. Internauci ją pokochali

Norma Williams ma 74 lata i prowadzi na Instagramie konto, które śledzi ponad 8 tys. osób. Sama o sobie pisze, że jest "maniaczką zdrowia i fitnessu". Patrząc na jej zdjęcia, śmiało można stwierdzić, że wiele czasu poświęca na dbanie o swoją kondycję.

Do profilu Brytyjki dotarł serwis kobieta.gazeta.pl. Portal podaje też, że na co dzień prowadzi ona własną firmę we Włoszech, a do tego skupia się na trenowaniu swojego ciała. Dba o dietę i nie stroni od ćwiczeń fizycznych. Trudno uwierzyć, że już dawno przekroczyła 70-tkę.

Obserwatorzy dopytują kobietę o to, jak osiągnęła takie efekty. Ta wielokrotnie podkreśla, że najważniejsze są dla niej konsekwencja i regularność. Tych cech pilnuje podczas stosowania diety i wykonywania treningów. Swój dzień zaczyna codziennie ok. godz. 7, 2 razy w tygodniu ćwiczy z trenerem, a do tego nie podjada. Takie zasady może stosować każdy z nas.

Redakcja poleca

Seniorka, która chętnie chwali się w sieci swoją niezwykłą sylwetką, codziennie ćwiczy. Zwraca też uwagę na kalorie. Dodaje przy okazji, że nie zawsze była tak skrupulatna. Tak naprawdę "wzięła się za siebie" w okolicach 30. roku życia. Od tamtej pory nie odpuściła nawet na chwilę.

Internauci są zachwyceni kondycją Normy. I dają temu wyraz w komentarzach.

Jesteś prawdziwą inspiracją.
 
Wyglądasz obłędnie.
 
Jedyne, co mogę powiedzieć, to wow - piszą.

A wam jak podoba się wygląd kobiety?

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News