Obserwuj w Google News

Ma 46 lat, a wygląda na dwa razy młodszą. Internauci nie kryją zdziwienia

2 min. czytania
23.02.2022 09:34
Zareaguj Reakcja

Francia H. Peña to popularna tiktokerka, która swoim wyglądem udowadnia, że wiek to tylko liczba. Influencerka - jak się ostatnio okazało - w tym roku skończyła 46 lat. Większość internautów była jednak przekonana, że jest dwa razy młodsza.

Ma 46 lat, a wygląda na dwa razy młodszą. Internauci nie kryją zdziwienia
fot. SHUTTERSTOCK

Wiele kobiet marzy o tym, by jak najdłużej zachować młody wygląd. W tym celu stosują przeciwzmarszczkowe kosmetyki, dbają o dietę, ćwiczą, a część z nich idzie nawet o krok dalej i poddaje się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Niektóre panie jednak idealny wygląd po czterdziestce mają zapisany w genach. Tak jest m.in. w przypadku tiktokerki @vita_a_eee, która, ujawniając swój prawdziwy wiek, wprawiła w osłupienie większość internautów. Ostatnio z kolei głośno zrobiło się o influencerce, która działa w sieci pod pseudonimem "franciapena". Kobieta w tym roku skończyła 46 lat, a wygląda na dwa razy młodszą.

Redakcja poleca

Ma 46 lat, a wygląda na dwa razy młodszą

Francia H. Peña to popularna influencerka, której konto na TikToku obserwuje ponad 74 tys. osób. Kobieta wygląda bardzo młodo, dlatego internauci regularnie pod filmikami zasypywali ją pytaniami o to, ile dokładnie ma lat. Ta jednak nigdy nie zdradziła swojego prawdziwego wieku. Dopiero ostatnio zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy. 

To jest wideo dla wszystkich, którzy wyglądają młodziej niż w rzeczywistości i komu nigdy nie wierzą w jego prawdziwy wiek - słyszymy na nagraniu.

@franciapena w krótkim filmie przyznała, że ma... 46 lat. Dodatkowo jakiś czas temu zaczęła wrzucać nagrania ze swoją córką, która jest od niej dwa razy młodsza. Część internautów była przekonana, że są siostrami.

Zobacz także:  Schudła 25 kilogramów w rok. Teraz zdradza swoje sposoby na szczupłą sylwetkę

Wygląda na 26 lat, chociaż jest o 20 lat starsza. Internauci nie dowierzają

Nagranie, w którym influencerka zdradziła swój prawdziwy wiek, natychmiast obiegło media społecznościowe i stało się hitem sieci. Do tej pory obejrzano je niemal 700 tys. razy.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Internauci nie kryją swojego zdziwienia. Pod filmem można znaleźć wiele pochlebnych komentarzy na temat młodego wyglądu tiktokerki. Wiele osób przyznało, że byli przekonani, że kobieta ma maksymalnie 26 lat.

Musisz mieć te same geny co Salma Hayek.
 
Jesteś wspaniała! Jaki jest sekret twojego młodego wyglądu?
 
Wyglądasz na 26 lat! - czytamy w komentarzach.

A wy uważacie, że na ile lat wygląda tiktokerka?

Danuta Stenka w czarnej koszulce i krótkich włosach
15 Zobacz galerię
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

RadioZET.pl