Obserwuj w Google News

Ma 3 lata i kilka torebek wartych tysiące złotych. Internauci są podzieleni

2 min. czytania
02.11.2022 14:47
Zareaguj Reakcja

Ta dziewczynka ma dopiero 3 lata, a już może poszczycić się niemałą kolekcją torebek luksusowej marki Louis Vuitton. Mama dziecka twierdzi, że takie prezenty z "górnej półki" są inwestycją na przyszłość. Internauci są jednak podzieleni.

Ma 3 lata i kilka torebek wartych tysiące złotych. Internauci są podzieleni
fot. Shutterstock/tiktok.com/@christifritz

Christi Fritz to popularna tiktokerka, która cieszy się ogromną popularnością - jej konto w serwisie obserwuje niemal 2 mln osób. Kobieta wraz z mężem i dziećmi prowadzi niezwykle luksusowy tryb życia, co chętnie pokazuje na swoich filmach. Nierzadko kupuje bliskim bardzo drogie prezenty. Swojej 3-letniej córeczce zdążyła już podarować kilka markowych toreb wartych tysiące złotych. Internauci nie zostawiają na niej suchej nitki.

Zobacz także:  Owinęła majtki wokół szyi. Nie uwierzysz, po co to zrobiła

Ma 3 lata i kilka torebek wartych tysiące złotych

Do profilu tej tiktokerki dotarł portal nypost.com. Jakiś czas temu Christi opublikowała film, w którym pokazała, jak wygląda nowy pokój jej córeczki. W pomieszczeniu znalazło się ogromne różowe łóżko, kilka białych komód, a także mała toaletka. Na nagraniu nie widać jednak żadnych zabawek dziecka, co zdziwiło internautów. Użytkownicy aplikacji postanowili zapytać o to Christi.

Redakcja poleca

W odpowiedzi influencerka opublikowała kolejne wideo, w którym pokazała garderobę córki. W pokoju znalazły się ubrania, a także masa zabawek. Spostrzegawczy internauci dostrzegli coś jeszcze. Na jednej z półek, tuż przy grach i książkach, leży kilka torebek luksusowej marki Louis Vuitton.

Tiktokerzy byli w szoku. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, dlaczego Christi kupuje zaledwie 3-letniej córce tak drogie torebki. Influencerka wyjaśniła, że według niej lepiej zainwestować w przedmioty, które przetrwają długi czas.

Ma trzy torebki i - szczerze mówiąc - ma je, ponieważ uważamy, że lepiej zainwestować w wysokiej jakości produkty, które się nie zniszczą i długo przetrwają. Tak naprawdę kupiliśmy jej dwie torebki, a trzecią odziedziczyła po mnie. Tak bardzo jej się spodobała, że postanowiłam jej ją oddać - powiedziała Christi Fritiz.

Internauci są podzieleni

Nagrania, na których influencerka pokazuje pokój 3-latki, natychmiast obiegły sieć i stały się viralem. Internauci są podzieleni. Niektórzy przyznali Christi rację, że lepiej zainwestować w wysokiej jakości produkty, które zapewne będą służyć dziewczynce przez lata. Inni natomiast są zdania, że tiktokerka i jej partner za bardzo rozpieszczają dziecko. Według nich dużą przesadą jest kupowanie 3-latce tak drogich torebek.

Są tak bogaci, że nie wiedzą, co robić z pieniędzmi.
 
To najbardziej rozpuszczone dziecko - czytamy w komentarzach.

Christi jednak broni się, tłumacząc, że ich córka jest za mała, żeby wiedzieć, czy rzeczy, które dostaje, są drogie.

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także:  Ta torebka jest świetną inwestycją. Kupisz ją, a później odsprzedasz z zyskiem

Księżna Diana
16 Zobacz galerię
fot. Eastnews

RadioZET.pl/nypost.com/dziendobry.tvn.pl