Obserwuj w Google News

Lipstick Nails to najmodniejsze paznokcie na Instagramie. Zobacz, jak wyglądają

1 min. czytania
06.03.2020 15:20
Zareaguj Reakcja

Lipstick Nails podbijają Instagram. To alternatywna dla kwadratowych i owalnych paznokci, które ostatnio nosiły miłośniczki mody. Jak wyglądają?

Paznokcie
fot. Shutterstock

Jeszcze niedawno pisałyśmy o tym, że coraz modniejsze stają się tzw. " paznokcie trumienki". Te paznokcie o charakterystycznym kształcie zdobyły ogromną popularność wśród miłośniczek mody.

Wygląda na to, że teraz jednak zostaną zdetronizowane. Bowiem coraz więcej kobiet decyduje się teraz na tzw. "lipstick nails". Jak wyglądają i dlaczego robią taką furorę?

Redakcja poleca

Lipstick Nails - najmodniejsze paznokcie na Instagramie

Trendy w manicure dotyczą nie tylko kolorów paznokci, jakie nosimy w danym sezonie, ale też ich kształtu. Kiedyś nosiłyśmy długie kwadratowe paznokcie, ale szybko zostały one wyparte przez te krótkie i o naturalnym kształcie.

Później przyszedł czas na owalne bardzo długie paznokcie, które prezentowały się niezwykle elegancko. Jednak także one mają już teraz konkurencje.

Okazuje się, że na Instagramie ostatnio bardzo popularne stają się tzw. "lipstick nails". Jak sama nazwa wskazuje są to paznokcie o kształcie szminki! I choć ten kontrowersyjny trend nie wszystkim przypadnie do gustu, warto podkreślić, że dobrze wygląda jedynie na długich i bardzo zadbanych paznokciach.

Jak wam się podoba?

Interesujesz się modą? Lubisz ubierać się zgodnie z trendami? Zobacz, do której ikony mody ci najbliżej! Sprawdź się w naszym quizie.

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś