Obserwuj w Google News

Lewandowska z torebką, która kosztuje kilka pensji. Fanki trenerki chcą ją mieć!

1 min. czytania
05.07.2019 11:39
Zareaguj Reakcja

Ania zabrała ze sobą na wakacje torebkę, którą nie pogardziłyby zagraniczne blogerki modowe. Ten model kosztuje krocie, ale fanki trenerki go pokochały!

Anna Lewandowska
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Anna Lewandowska inspiruje tysiące Polek nie tylko w kwestii ćwiczeń i dbania o siebie. Trenerka ma także świetny gust, jeśli chodzi o ubrania! Gwiazda regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia, na których widać jej modowe wybory.

Na jednej z ostatnich fotografii "Lewa" zaprezentowała pozornie prostą stylizację - czarny total look. Uwagę fanów przyciągnęła jej torebka. Zobaczcie, jakie to model i ile kosztuje.

Anna Lewandowska z torebką Chloe

Ania Lewandowska z mężem i córką przebywają obecnie na wakacjach. Para wcześniej wypoczywała w Grecji, a teraz zwiedza kolejne kraje leżące nad Morzem Śródziemnym. Dla Ani to doskonała okazja do tego, żeby pochwalić się przemyślanymi stylizacjami.

Jedna z ostatnich szczególnie przypadła do gustu jej fanom. Gwiazda zaprezentowała się w czarnym, minimalistycznym stroju. Stylizację uzupełniła oryginalną torebką marki Chloe.

I choć trzeba za nią zapłacić ponad 5 tysięcy złotych, fanki są nią zachwycone.

Ten konkretny model torebki noszą też blogerki modowe na całym świecie,  a to oznacza, że "Lewa" jest na bieżąco ze światowymi trendami. Jak wam się podoba taki fason?

 

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!