Obserwuj w Google News

W Biedronce pojawiły się lakiery hybrydowe za 8 zł! Są trwałe i mają modne kolory

2 min. czytania
03.09.2020 09:43
Zareaguj Reakcja

Mają niską cenę, ale utrzymują się na paznokciach nawet 3 tygodnie! Zobacz, jakie lakiery hybrydowe kupisz teraz w Biedronce.

Lakiery do paznokci
fot. Shutterstock

Manicure hybrydowy z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Kobiety pokochały ten sposób malowania paznokci, ponieważ pozwala on cieszyć się pięknymi dłońmi nawet przez 3 tygodnie! Lakiery hybrydowe nie odpryskują, a paznokcie dzięki nim są mocne i wytrzymałe.

Teraz lakiery hybrydowe w modnych kolorach kupisz w Biedronce. Nie dość, że mają piękne i soczyste kolory, mają też bardzo atrakcyjną cenę. Zobacz, o jakich lakierach mowa.

Redakcja poleca

Lakiery hybrydowe w Biedronce

Lakiery hybrydowe są nieodłączną częścią zestawu do hybrydy, za pomocą którego wykonasz ten charakterystyczny manicure. Ich najważniejszą cechą jest to, że są one utwardzane pod lampą i po całym zabiegu mają przepiękny połysk.

Zwykle lakiery hybrydowe są dużo droższe niż lakiery potrzebne do wykonania klasycznego manicure. Na szczęście w Biedronce regularnie możemy trafić na świetne oferty, w których lakiery hybrydowe i inne akcesoria do dbania o ciało są przecenione.

Tym razem w propozycji dyskontu znalazły się lakiery hybrydowe Niuqi w 5 kolorach, a także baza i top coat z tej serii. Do wyboru są kolory: czerwony, różowy, jasnofioletowy, biały i kremowy. Co najważniejsze, każdy z tych lakierów kosztuje jedynie 7,99 zł, a jeśli zdecydujesz się na zakup dwóch produktów, za drugi zapłacisz 40 proc. mniej!

Skusicie się na ten zakup?

Te błędy w pielęgnacji cery popełniamy bardzo często. Lepiej się ich wystrzegać!

10 najczęściej popełnianych błędów w pielęgnacji cery