Obserwuj w Google News

Księżna Kate w kolczykach z pszczołami. Okazuje się, że miały symboliczne znaczenie

2 min. czytania
13.05.2022 09:08
Zareaguj Reakcja

Kate i William oddali ostatnio hołd ofiarom zamachu w Manchesterze. Z tej okazji księżna sięgnęła po symboliczne kolczyki. To piękny gest Kate.

Księżna Kate zdobyła się na piękny gest. Jej kolczyki miały symboliczne znaczenie
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate zawsze wygląda niezwykle stylowo. Doskonale wie, jak dobrać elementy garderoby do okazji. Ostatnio uczestniczyła w podniosłym momencie. Wraz z księciem Williamem złożyła bowiem hołd ofiarom zamachu terrorystycznego, który miał miejsce podczas koncertu Ariany Grande w Manchesterze. Z tej okazji Kate zdecydowała się na klasyczną, stonowaną kolorystycznie stylizację. Dobrała do niej jednak dość ekstrawaganckie kolczyki. Nie zrobiła tego bez powodu - miały one symboliczne znaczenie.

Zobacz także:  Co księżna Diana sądziłaby o stylu Kate i Meghan? Ekspertka nie zostawia wątpliwości

Księżna Kate zdobyła się na piękny gest. Jej kolczyki miały symboliczne znaczenie

Księżna Kate i książę William pojechali do Manchesteru, żeby wziąć udział w uroczystym odsłonięciu pomnika upamiętniającego ofiary zamachu terrorystycznego podczas koncertu Ariany Grande w Manchester Arena w 2017 roku. Jak zwykle zaprezentowali się zjawiskowo.

Redakcja poleca

Kate tego dnia postawiła na klasyczny płaszcz w jodełkę. Tym razem w jej stylizacji kluczowe były jednak dodatki. Księżna miała na sobie delikatny łańcuszek z szafirem - takim samym kamieniem, który znajduje się w jej pierścionku zaręczynowym. Wszyscy i tak patrzyli jednak na kolczyki księżnej. 

Kolczyki, które znalazły się w uszach Kate, miały kształt pszczoły oraz plastrów miodu i nie zostały wybrane przez przypadek. Pszczoła robotnica jest bowiem symbolem Manchesteru - miasta przemysłowego. Stała się też znakiem jedności i solidarności mieszkańców tej miejscowości po ataku terrorystycznym. Właśnie pszczołę Ariana Grande wytatuowała sobie za uchem, ukazując hołd i pamięć ofiarom, które poniosły śmierć podczas jej koncertu. I w związku z tą solidarnością Kate postanowiła sięgnąć po tego typu kolczyki.

Zobacz także:  Księżna Kate w szmaragdowej sukni na Jamajce. Tą kreacją oddała hołd księżnej Dianie

Księżna Kate w kolczykach z pszczołami
fot. Doug Peters/Press Association/East News

Dodatki księżnej Kate

Stylizacje księżnej Kate z reguły zachwycają wszystkich. Żona Williama często dobiera do nich dodatki, które mają symboliczne znaczenie. Niedawno oddała hołd swojej siostrze, również decydując się na wyjątkowe kolczyki. To jednak nie wszystko.

Często możemy zauważyć, jak Kate oddaje hołd poszczególnym członkom rodziny królewskiej. Z reguły są to elementy garderoby nawiązujące do życia księżnej Diany. Od czasu do czasu wyraża też szacunek do swojego męża lub samej królowej.

Zobacz także:  Księżna Kate podczas ślubu oddała hołd Williamowi. Wszystko przez ten uroczy szczegół

Nieformalne stroje kobiet w rodzinie królewskiej: Kate, Diana, Meghan, królowa Elżbieta
12 Zobacz galerię
fot. SplashNews.com/East News

Źródło: pagesix.com